Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Совместители. Переводы. Перемещения (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Переведення на строковий трудовий договір (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=19792)

natawaoleksuk 17.01.2015 15:33

Переведення на строковий трудовий договір
 
Доброго дня! Підскажіть будь ласка процедуру переведення працівника за його згодою з бестрокового трудового договору на строковий трудовий договір в тій же організації. Керівник планує всіх співробітників перевести на строковий трудовий договір на рік! Як краще це зробити?

Andry 17.01.2015 15:57

Цитата:

Сообщение от natawaoleksuk (Сообщение 213715)
... Керівник планує всіх співробітників перевести на строковий трудовий договір на рік! Як краще це зробити?

Ніяк.:dont know:
Згідно ст.23 КЗпП "...Строковий трудовий договір укладається у випадках, коли трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк з урахуванням характеру наступної роботи, або умов її виконання, або інтересів працівника та в інших випадках, передбачених законодавчими актами"
Який із перелічених у ст.23 випадків у вас в наявності, може служити підставою для заключення строкового договору у тій же організації і на тій же самій посаді, окрім нічим не обгрунтованої прихоті керівника?!
Чи не єдине виключення - випадок переведення на іншу посаду на період тимчасової відсутності іншого працівника, але я гадаю, що це не ваш випадок....

natawaoleksuk 17.01.2015 16:01

А якщо укласти строковий договір на час виконання певної роботи? Наприклад роботи над ануково-дослідною темою, яка триває від одного до трьох років!

Andry 17.01.2015 16:20

Цитата:

Сообщение от natawaoleksuk (Сообщение 213717)
А якщо укласти строковий договір на час виконання певної роботи? Наприклад роботи над ануково-дослідною темою, яка триває від одного до трьох років!

Ні, так теж не можна.
В цьому випадку вам його потрібно спочатку звільнити, а вже потім знову прийняти, але вже за строковим договором.

natawaoleksuk 17.01.2015 16:22

Звільнити з виплатою компенсації?А потім прияняти з якого числа?А я кщо працівник сам просить перевести його на строковий договір, зазначаючи це в заяві?Чи можна так?

Andry 17.01.2015 16:40

Цитата:

Сообщение от natawaoleksuk (Сообщение 213722)
Звільнити з виплатою компенсації?

Так, звільнити з виплатою компенсації.
Цитата:

Сообщение от natawaoleksuk (Сообщение 213722)
А потім прияняти з якого числа?

Будь якого числа, починаючи з наступного дня після звільнення.
Цитата:

Сообщение от natawaoleksuk (Сообщение 213722)
А я кщо працівник сам просить перевести його на строковий договір, зазначаючи це в заяві?Чи можна так?

Ні, так не можна, як би він цього не просив :)

natawaoleksuk 19.01.2015 11:02

Якщо я правильно зрозуміла, то перевести людину на строковий трудовий договір не можна, навіть за його згодою? Торбто, потрібно спочатку попередити про звільнення, звільнити, а вже потім прийняти на ту ж посаду тільки за умови строкового договору(на виконання певної роботи)?

Befis 19.01.2015 12:29

Цитата:

Сообщение от natawaoleksuk (Сообщение 213745)
перевести людину на строковий трудовий договір не можна, навіть за його згодою?

Так, не можна, як би вони цього не просили і не благали. :)
Цитата:

Сообщение от natawaoleksuk (Сообщение 213745)
спочатку попередити про звільнення, звільнити, а вже потім прийняти на ту ж посаду тільки за умови строкового договору(на виконання певної роботи)?

Можна так, але можна і без попередження, якщо звільнення за власним бажанням.

natawaoleksuk 19.01.2015 17:13

А якщо з 1 січня ми затверджуємо структуру Інституту, у якій відбулись зміни (скорочення штатних одиниць), то чи можу я перевести всіх на строковий трудовий договір у звязку з виконанням певної роботи,на певний строк?

Andry 19.01.2015 17:21

Цитата:

Сообщение от natawaoleksuk (Сообщение 213776)
...чи можу я перевести всіх на строковий трудовий договір

Ні, перевести нікого не можете - ні усіх, ні будь кого окремо.


Часовой пояс GMT +3, время: 16:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA