Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Приказы. Трудовые книжки (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Работник не приносит трудовую (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=7654)

yanety 14.09.2009 11:48

Работник не приносит трудовую
 
На работу приняли сотрудника, зам.начальника отдела. Сотрудник принес все документы, кроме трудовой. Неоднократно напоминали ей об этом и инспектор ОК, и начальник ее отдела. - кормит завтраками. Как в этой ситуации можно повлиять на работника?

Дэйс 14.09.2009 11:55

предупредить о невыплате:
1. премии -- при белой зарплате
2. или конвертной части -- при серой.

В течении месяца не принесет трудовую--- уволить!! от греха подальше

yanety 14.09.2009 12:11

в том-то и дело, работник неплохой, с предыдущими работодателями я лично знакома, рекомендации оч. хорошие, да и трудовую я видела, когда она приходила на собеседование к нам, но вот не несет... придется невыплачивать...

Дэйс 14.09.2009 12:15

Пофигизм хорошо лечится угрозой потери денег.:lol:
А в чем тогда проблема у Вашего сотрудника??

yanety 14.09.2009 12:24

она, видимо, таким образом чуствует себя в большей безопасности:) контора у нас не простая, разное бывает...но все равно это не повод не приносить трудовую. Я, как спец. по персоналу, тоже чувствую некую уверенность тогда, когда трудовые у меня в сейфе заперты. мало ли

Iren@ 14.09.2009 12:26

Чи застосовується до зп працівника податкова соціальна пільга? Як правило, її застосовують за заявою працівника за основним місцем роботи.
Сказати працівнику, що у вас немає підстав без ТК числити його основним працівником, що у разі ненадання ТК ви його переоформити сумісником.
Нехай напише пояснювальну, а далі - по ситуації.
Ну і вам наука буде на майбутнє. :acute:

kudria 14.09.2009 12:28

Або попередьте керінництво,щоб цей працівник не отримав з/п, доки не принесе трудову книжку. Або коли він буде звільняться принесе вам трудову,для того щоб ви зробили запис, а ви вкажіть на список документів, які повинен подати працівник ПРИ ПРИЙОМІ на роботу.... там вказано що і трудову також.І не пишіть йому в трудову книжку, якщо він такий розумний.

chsm07@mail.ru 14.09.2009 12:50

1. Я не розумію, а чому всі гріхи на працівника, а де в цей час знаходився кадровик, адже це в першу чергу для нього законодавча заборона не приймати на роботу персонал без ТК.
2. Як вихід, змінити формулювання наказу про прийом на роботу з основного місця роботи на сумісництво і ознайомити з наказом цього працівника.. Це буде стимулювати щоб принести ТК. Потім, як буде ТК, стандартна процедура- звільнення з роботи за сумісництвом та прийом на основне місце роботи. Якщо Ви це пояснтие працівнику вже зараз, то ТК буде дуже скоро.

yanety 14.09.2009 12:51

нам-то наука будет, НО - если работник не приносит трудовую - что в принципе, кроме недопуска к работе, может сделать предприятие? ведь нам работник этот нужен, он был выбран из нескольких кандидатов... а з/п он не получит, пока не принесет трудовую
Цитата:

1. Я не розумію, а чому всі гріхи на працівника, а де в цей час знаходився кадровик, адже це в першу чергу для нього законодавча заборона не приймати на роботу персонал без ТК.
дайте ссылку на документ.

Мотя 14.09.2009 13:06

дайте ссылку на документ
 
Всеми нами любимый КЗоТ:
"Стаття 24. Укладення трудового договору
.....
При укладенні трудового договору громадянин зобов'язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках,передбачених законодавством, - також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан
здоров'я та інші документи."

"Стаття 265. Відповідальність за порушення законодавства
про працю

Особи, винні в порушенні законодавства про працю, несуть
відповідальність згідно з чинним законодавством."


Часовой пояс GMT +3, время: 22:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA