Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Кадровая документация (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=68)
-   -   Обязательность написания заявления собственноручно (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=3509)

irina.kuznetsova@mail.ru 18.02.2009 08:58

И все таки, чем регламентируется написание от руки кадровых заявлений? :dont know:

Tety 18.02.2009 10:58

Доброго дня
Я теж наполягаю щоб заяви були написані "від руки", але не завжди вдається :(. Не пригадаю де саме знайшла інформацію, але керуюсь нею на практиці - заява може бути написана як "від руки" так із використанням бланків. Завжди "від руки" має бути написано: Прізвище ім'я по-батькові (ініціали), при потребі посада чи інші особисті дані (як при прийнятті), дата, підпис.
Щодо заяв на щорічну відпустку - тут кожен кадровик сам обирає чи мають його працівники писати заяви чи ні. Якщо в графіку відпусток Ви вказуєте дату початку відпустки - можна і без заяви, але обов'язково має бути документ "Попередження про час настання щорічної основної відпустки". У нас в графіку відпусток вказано ж місяць початку відпустки, тому ми за 2 тижні до початку відповідного терміну видаємо Повідомлення такого типу "Керуючись ст. 79 КЗпП України, ст. 10 Закону України "Про відпустки" та графіком відпусток на 2009 рік попереджаємо Вас про настання щорічної відпустки в березні 2009. Повідомте про конкретну дату початку відпустки, написавши заяву, згідно встановленого зразку." і звісно що чекаємо на заяву.
Законодавством нема чітких норм щодо оформлення заяв рукописно (або вони сильно заховані - я їх не знайшла свого часу), тут головне щоб всі реквізити були збережені.
Тому Вам обирати яку позицію займати щодо написання заяв "від руки".

Oksana I. 27.11.2009 11:57

Скажіть будь-ласка, в якому законі вказано про можливість написання заяви не від руки, за допомогою друкованого тексту? Буду дуже вдячна за конткретну відповідь!!!

anatol_ua 27.11.2009 12:16

Я теж був би дуже вдячний тому, хто найде такий Закон (таке посилання):reverie:

Татьяна К. 27.11.2009 12:31

Мда... Закону не знайдеться точно :-).
А от прогорнула декілька книг з сучасного діловодства, в яких автори одностайні: "... Заява пишеться власноруч в одному примірнику..."
Ось так.:reverie:

Anna_Tyutyunnik 27.11.2009 12:46

Может меня сейчас камнями забросают, но у меня на все заявления бланки сделаны. Это помогает мне исключить многочисленные ошибки при написании заявлений и многоразовое их переписывание.
В любом случае человек же сам, своей рукой заполняет эти бланки, подтверждает это все своей же подписью. Я думаю в этом нет ошибки.

anatol_ua 27.11.2009 12:49

А у меня не только своей подписью, а ещё и подписью своего непосредственного начальника
(типа, что он в курсе, что его подчинённый идёт в отпуск):boast:

Anna_Tyutyunnik 27.11.2009 12:54

Анатолий, ну это безусловно и я делаю.
Внизу каждого бланка у меня значится слово "Согласовано" - там пишется ФИО, должность, дата согласования и "Не возражаю".

Мотя 27.11.2009 13:08

А у нас все заявления пишут сами!
Пусть с ошибками, но САМИ!
Сколько раз поднимали этот вопрос о том, чтобы набрать шаблоны.
Я лично - против!

По многим расследованиям и судебныим разбирательствам....

Не хочу потом ничо доказывать, кто чего там не увидел или не прочитал, не хочу доказывать потом обратное тому, что могут утверждать: а я ничо не видел, мне ткнули пальцем, где расписаться, да я и расписался...
Ох, если бы Вы знали, сколько вот из-за таких мелочей мона потягаться.....
Не, не хочу себе жизнь усложнять....:boast:

anatol_ua 27.11.2009 14:27

Наверное, ещё от контингента работающих зависит:reverie:
(уровень образования, в первую очередь)


Часовой пояс GMT +3, время: 21:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA