Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Приказы. Трудовые книжки (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Выписка из трудовой книжки (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=2588)

Мася 28.02.2008 12:22

Выписка из трудовой книжки
 
Здравствуйте!
Подскажите, пожалуйста, как правильно оформляется выписка с трудовой книжки.

Кузьма 28.02.2008 13:59

А какого рода нужна выписка :?: Мы всегда заверяем копии трудовых книжек.

Rozmash 28.02.2008 15:11

Выписка с трудовой
 
доброго дня
я роблю так:
ВИПИСКА
з трудової книжки (серія АА № 671010)

Прізвище Дехнич
Ім’я Андрій
По батькові Вікторович
Дата народження 10 вересня 1979 р.
Дата заповнення 18 березня 2002 року
ВІДОМОСТІ ПРО РОБОТУ"
далі - точна копія розташування тексту ТК

може я не права? виправте мене, будь ласка...

anuwka 06.03.2008 23:11

Выписку из трудовой я даю, только о времени работы на нашем предприятии. Обычно просят для оформления пенсии (две подписи), для кредита и т.д.
ДОВІДКА
видана Іванову І.І., який дійсно працює в ООО на посаді інженера з 01.01.2000 року. Наказ про прийом на роботу №1 від 01.01.2000 р.


Если я правильно поняла Ваш вопрос.

Iren@ 07.03.2008 11:06

anuwka, ви написали про довідку, а витяг з трудової книжки надається приблизно за такою формою, як написала Lina2000, (дату народження і дату заповнення ТК, як правило, не пишуть) і в кінці текста -
витяг вірний
посада підпис ПІБ
дата
МП

Просто витяги з трудової книжки робили за часів, коли не було ксероксів. Зараз завірені в установленому порядку ксенокопії трудових книжок замінили витяги з трудових книжок.

anuwka 07.03.2008 22:42

Да приходилось мне переписовать тр. книжки для оформления пенсии только в специальные бланки. ХВАЛА тому кто придумал ксерокс :bravo: !

Anastasia_ 18.03.2008 09:31

anuwka, "переписывать трудовые книжки в специальные бланки для оформления пенсий" нужно и сейчас :dont know: Эти бланки называются "ПОДАННЯ" и заполнять их надо в обязательном порядке. Ксерокс не при чем.

Lanka 18.03.2008 11:04

Залежить від того куди потрібно подавати виписку з трудової книжки. Дійсно в пенсійний фонд подання робиться на їхніх колишніх бланках, на зворотній стороні яких написано порядок їх заповнення. В усіх інших випадках можливо роботи копію з трудової книжки з записом "З оригіналом згідно" посадою, підписом та ініціалалми завіряючого і обовязково датою.

esar 18.03.2008 11:13

Цитата:

Сообщение от Lanka
Залежить від того куди потрібно подавати виписку з трудової книжки. Дійсно в пенсійний фонд подання робиться на їхніх колишніх бланках, на зворотній стороні яких написано порядок їх заповнення...

Егеж, на "колишніх"!
Ці бланки затвердили (в останнє), дійсно, "колись", а саме - 25.11.2005р.

Jen 21.08.2008 10:04

Выписка из трудовой - кто заверяет?
 
Подскажите, пожалуйста, делая выписку из трудовой, кто должен заверять ее копию, если на фирме нет отдела кадров, трудовые книжки и все кадровое делопроизводство ведет другой человек(в ДИ прописано). директор? или все таки может и этот сотрудник?


Часовой пояс GMT +3, время: 03:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA