Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Совместители. Переводы. Перемещения (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Перевод на другую должность (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=8287)

Оксана Величко 05.03.2020 14:09

Спасибо.

Подскажите, пожалуйста, в приказе на перевод начальника отдела на заместителя начальника отдела, правильней будет прописать норму ст. 114?

eloissa 05.03.2020 14:21

Строго по КЗоТу) Норма касается не понижения должности, а уменьшения зарплаты.
Цитата:

Перевести з 01.03.2020 року ПІБ на посаду заступника начальника відділу... з окладом ... грн. зі збереженням попереднього середнього заробітку протягом двох тижнів з дня переведення, згідно ст. 114 КЗпП України
Підстава: заява ПІБ від 28.02.2020 року

Оксана Величко 05.03.2020 14:39

Огромное спасибо за быстрый ответ.

andry282 10.06.2020 12:02

Працівники хочуть обмінятись посадами, як оформити?
 
Будь ласка допоможіть. :dont know:Працівники хочуть обмінятись посадами, як оформити? Одним наказом про переведення з N-го числа Іванова на посаду Сидорова та переведення з N-го числа Сидорова на посаду Іванова? чи звільнити Сидорова та на його місце прийняти Іванова, а потім Сидорова прийняти на посаду Іванова? :dont know:

Вика_86 10.06.2020 12:05

Добрий день,
По кожній особі окремо:
Заяви на переведення.
Накази на переведення.

DANA13 11.06.2020 14:15

Цитата:

Сообщение от Вика_86 (Сообщение 240716)
По кожній особі окремо:
Накази на переведення.

Добрый день, я часто в практике встречала такой перевод в одном приказе, считала это правильным, т.к. напимер приказ 1 - перевести Иванова водителем (а должность водителя пока занята Петровым), а если в одном приказе каждого перевести на новые должности, то вроде вопросов о наличии свободны ли должности не возникает.
Может Вы подробнее опишите необходимость именно 2-х приказов.
Заранее благодарна.

eloissa 11.06.2020 15:12

Цитата:

Сообщение от DANA13 (Сообщение 240729)
я часто в практике встречала такой перевод в одном приказе, считала это правильным...если в одном приказе каждого перевести на новые должности, то вроде вопросов о наличии свободны ли должности не возникает.

А у кого возникают такие вопросы? И у кого были "страшные неприятности" по такому поводу?:lol: То есть, Вы считаете, что два приказа о переводах одной датой являются некорректными по сравнению с той же процедурой, оформленной одним приказом? Не надо так сгущать краски, никакого нарушения ни в одном, ни в другом случае нет. Это, как Вы правильно заметили, вопрос привычки и практики.
Цитата:

Сообщение от DANA13 (Сообщение 240729)
Может Вы подробнее опишите необходимость именно 2-х приказов.

Два приказа удобнее и предпочтительнее хотя бы потому, что их копии подшиваются в разные личные дела. А если будет один приказ - нужно будет делать выписки для каждого личного дела отдельно. Ну и кроме того, уже давненько большинство предприятий использует статистические формы приказов. А форма П-5 не предусмотрена для оформления перевода более, чем одного работника

DANA13 11.06.2020 15:52

Цитата:

Сообщение от eloissa (Сообщение 240734)
То есть, Вы считаете, что два приказа о переводах одной датой являются некорректными по сравнению с той же процедурой, оформленной одним приказом?

Я так не считаю, целью моего вопроса было узнать мнение колег и т олько

Вика_86 11.06.2020 16:25

Цитата:

Сообщение от DANA13 (Сообщение 240729)
Может Вы подробнее опишите необходимость именно 2-х приказов.
Заранее благодарна.

К ответу eloissa могу добавить только то, что все приказы я делаю на одного человека.
Так и легче ознакомить работника с приказом, и если вдруг (бывает такое, хоть и редко) приказ нужно переделать, то нет проблем, не нужно собирать подписи заново со всех фигурантов приказа.

По поводу переводов смысл не изменится, в одном приказе или в двух.

aklockova 26.06.2020 22:36

Добрий день. Дуже прошу вас допомогти мені.
Я працюю в спеціальній школі-інтернат
Маю спеціальності
-Спеціальна "Дошкільне виховання "-кваліфікація -вихователь дітей дошкільного віку.
-Вища"Початкове навчання"- кваліфікація- вчитель початкових класів
-Друга вища "Вчитель дітей з вадами розумового розвитку ,корекційний психопедагог спеціальних дошкільних закладів".
Працюю на посаді вихователя з 2000 року, маю стаж майже 20 років, вищу кваліфікаційну категорію на посаді вихователя.
На підприємстві з'явилась вакантна посада вчителя 1 класу( діти з порушенням інтелектуального розвитку та розладом аутичного спектру).
Мене в усній формі керівництво поставило перед фактом,що переводять на посаду вчителя у звязку зі змінами істотних умов праці. Керуючись тим, що у мене є відповідна освіта.
Якщо я відмовлюсь, буду звільнена на підставі пункту 6 статті 36КЗпП
У мене є освіта "Вчитель початкових класів", але немає досвіду.
Чи можу я відмовити та залишитись на своїй посаді?
Я не можу зрозуміти,чому зміни істотних умов застосовуються саме до мене?Я сумлінно працюю на даній посаді з тривалим безперервним стажем роботи.
В закладі є працівники з такою самою освітою,як серед вихователів,так серед вчителів.Також є педагог, який працював на посаді вчителя початкоих класів, декілько років назад, але у звязку з тим , що не набрали дітей на клас, цей педагог пішов працювати вчителем математики,можливо було б повернути його на посаду вчителя початкових класів??? Є працівники з нижчою категорією,без спеціальної освіти.
Також у мене 2 дітей,один до 14 років, мій чоловік проходить службу за контрактом та знаходиться в ООС.
Я вважаю,що у мене є переваги залишитись на своїй посаді.
Допоможіть ,будь ласка,розібратися в ситуації.

Тепер на мене готують наказ,та запрошують на ознайомлення.
Але я знаходжусь у відпустці.
Як мені діяти?
Дякую


Часовой пояс GMT +3, время: 23:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA