Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Совместители. Переводы. Перемещения (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Перевод на другую должность (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=8287)

rostian 30.09.2010 10:01

Читаем КЗоТ:
Стаття 32. Переведення на iншу роботу. Змiна iстотних умов працi
Переведення на iншу роботу на тому ж пiдприємствi, в установi, органiзацiї, а також переведення на роботу на iнше пiдприємство, в установу, органiзацiю або в iншу мiсцевiсть, хоча б разом з пiдприємством, установою, органiзацiєю, допускається тiльки за згодою працiвника, за винятком випадкiв, передбачених у статтi 33 цього Кодексу та в iнших випадках, передбачених законодавством.

Не вважається переведенням на iншу роботу i не потребує згоди працiвника перемiщення його на тому ж пiдприємствi, в установi, органiзацiї на iнше робоче мiсце, в iнший структурний пiдроздiл у тiй же мiсцевостi, доручення роботи на iншому механiзмi або агрегатi у межах спецiальностi, квалiфiкацiї чи посади, обумовленої трудовим договором. Власник або уповноважений ним орган не має права перемiщати працiвника на роботу, протипоказану йому за станом здоров'я.

У зв'язку iз змiнами в органiзацiї виробництва i працi допускається змiна iстотних умов працi при продовженнi роботи за тiєю ж спецiальнiстю, квалiфiкацiєю чи посадою. Про змiну iстотних умов працi - систем та розмiрiв оплати працi, пiльг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, сумiщення професiй, змiну розрядiв i найменування посад та iнших - працiвник повинен бути повiдомлений не пiзнiше нiж за два мiсяцi.

Якщо колишнi iстотнi умови працi не може бути збережено, а працiвник не згоден на продовження роботи в нових умовах, то трудовий договiр припиняється за пунктом 6 статтi 36 цього Кодексу.


Стаття 33. Тимчасове переведення працiвника на iншу роботу, не обумовлену трудовим договором
Тимчасове переведення працiвника на iншу роботу, не обумовлену трудовим договором, допускається лише за його згодою.

Власник або уповноважений ним орган має право перевести працiвника строком до одного мiсяця на iншу роботу, не обумовлену трудовим договором, без його згоди, якщо вона не протипоказана працiвниковi за станом здоров'я, лише для вiдвернення або лiквiдацiї наслiдкiв стихiйного лиха, епiдемiй, епiзоотiй, виробничих аварiй, а також iнших обставин, якi ставлять або можуть поставити пiд загрозу життя чи нормальнi життєвi умови людей, з оплатою працi за виконану роботу, але не нижчою, нiж середнiй заробiток за попередньою роботою.

У випадках, зазначених у частинi другiй цiєї статтi, забороняється тимчасове переведення на iншу роботу вагiтних жiнок, жiнок, якi мають дитину-iнвалiда або дитину вiком до шести рокiв, а також осiб вiком до вiсiмнадцяти рокiв без їх згоди.

Tanya1963 30.09.2010 10:07

Добрый день. У меня такой вопрос.... Наша сотрудница работает менеджером, директор дал задание перевести её в должность зам директора. (такой единицы у нас в ШР не было вообще) Какой порядок действий? Мы вносим изменения в ШР, затем ОНА пишет заявление с просьбой о переводе её на эту должность (либо должен быть протокол - я не знаю), затем издаётся приказ о переоде и вносится запись в ТК? Так? Хотелось бы на наглядном примере увидеть как должен выглядеть приказ и само заявление? И в ЦЗ в таком случае нужно либо не нужно нести вакансию?

Татьяна К. 30.09.2010 10:21

1. Вносите зміни у ШР.
2. Заява: "Прошу перевести мене з такого-то числа на посаду .....".
3. Наказ: "ПІБ, менеджера, за її згодою, постійно на посаду .... з 30.09.10 р. з посадовим окладом....".
4. Посаду менеджера виводите з ШР.
5. В ЦЗ нічого не подаєте, вакансій немає.

TatM 30.09.2010 21:59

Перевод на другую должность — 5
 
Очень прошу помочь. Можно ли без увольнения перевести директора на должность гл.буха и коммерческого директора на должность директора?
Эти переводы, естественно, на основании Протокола собрания учредителей.

Mardge 01.10.2010 09:57

Конечно, все можно.

TatM 01.10.2010 12:57

Спасибо огромное! так рада, что нашла такой форум:thumbs up:

Mardge 01.10.2010 13:11

Добро пожаловать!;)

Срочно надо 08.12.2010 17:34

Цитата:

Сообщение от Anna_Tyutyunnik (Сообщение 83139)
ИМХО ... не любой перевод является ухудшением условий труда :reverie:
Например: если человека повышают, преводят с должности на должность и т д
В любом случае, для осуществления перевода необходимо заявление от сотрудника, которое является основанием для издания приказа о переводе.

При переводе требуется СОГЛАСИЕ работника. А разве законодательством установлена строгая форма, в которой должно выражаться согласие работника на перевод? :? По-моему согласие может быть получено как в письменной так и в устной форме (ну например "попередня особиста згода" або "попередня домовленність про переведення"). Согласием работника разве не может считаться выполнение им порученной (в связи с переводом) работы.? :dont know: Достаточно, на мой взгляд подписи ознакомления с приказом и с самим переводом. Потому считаю что не только заявление работника является основанием для издания приказа о переводе:D

Мотя 08.12.2010 17:43

Цитата:

Сообщение от Срочно надо (Сообщение 122913)
Достаточно, на мой взгляд подписи ознакомления с приказом и с самим переводом. Потому считаю что не только заявление работника является основанием для издания приказа о переводе:D

Вы все смешали в одну кучу...:reverie:
Заявление работник пишет, если ХОЧЕТ перейти на должность немедленно, тогда не надо предупреждать за два месяца...
А в приказе о переводе (согл.ст.36) пишется:
С приказом ознакомлен____________В.В.Задуйвитер, на перевод___________В.В.Задуйвитер

Mardge 08.12.2010 17:51

Цитата:

Сообщение от Срочно надо (Сообщение 122913)
Потому считаю что не только заявление работника является основанием для издания приказа о переводе:D

Согласна с Вами. Если заявления нет, т.е. работник не сам инициирует перевод, а соглашается на перевод, предложенный работодателем, он может просто поставить подпись в приказе: "ознакомлен и согласен". В тексте приказа указать "по согласию работника".


Часовой пояс GMT +3, время: 20:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA