Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Профессиональная классификация (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Посада заступник директора з питань охорони праці (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=7106)

Слава 03.07.2009 17:53

Посада заступник директора з питань охорони праці
 
Є така посада заступник директора з питань охорони праці і при яких умовах можна отримати

Ханифа 04.07.2009 02:06

"Правильно заданый вопрос на 70% гарантирует правильный ответ. " Армейское.

konditer 08.07.2009 09:06

Есть смотрите класификатор.

Слава 17.07.2009 12:31

Вибачте мене, але я в класифікаторі не найшов

KChaikovskaya 17.07.2009 13:16

В классификаторе есть Директор, остальные слова добавляются как вспомогательные. Согласно правил Заступник директора з питань охорони праці сформулировано правильно.

Татьяна К. 21.07.2009 09:19

Цитата:

Сообщение от Слава (Сообщение 66549)
Є така посада заступник директора з питань охорони праці і при яких умовах можна отримати

На переважній більшості підприємств вводиться посада інженера з охорони праці (2149.2), на великих підприємствах організовується відділ охорони праці. А от заступника директора з охорони праці не зустрічала, та й не бачу в цьому необхідності. Невже так важливо бути саме "заступником директора"? :nea:

anatol_ua 21.07.2009 09:46

Татьяна К. :handshake: и даже :friends: !!!

Ханифа 21.07.2009 19:52

Цитата:

Сообщение от Татьяна К. (Сообщение 67816)
На переважній більшості підприємств вводиться посада інженера з охорони праці (2149.2), на великих підприємствах організовується відділ охорони праці. А от заступника директора з охорони праці не зустрічала, та й не бачу в цьому необхідності. Невже так важливо бути саме "заступником директора"? :nea:

Денег не стоит, так почему бы и нет!!:-D
И ещё почему да:
ЗУ Про охорону праці
Стаття 15. Служба охорони праці на підприємстві

Служба охорони праці підпорядковується безпосередньороботодавцю.Керівники та спеціалісти служби охорони праці за своєюпосадою і заробітною платою прирівнюються до керівників іспеціалістів основних виробничо-технічних служб.
Слава, Учите матчасть!!

Слава 24.07.2009 11:56

Спасибі за коментарі. Закони я читаю, через те і задаю питання. Річ у тім, що підприємство у мене не велике до 50 чоловік, але ливарне виробництво.Я на заводі один інженер з ОП, у мої функції входить і пожежна безпека і частина кадрової роботи (навчання, розробка посадових,проходження мед. оглядів складання кол. договору і не тільки розділ ОП і.т.д) то чому я виконую роботу за пів завода,а у тродові тільки інженер з ОП, а мені тільки 30 років у житті пригодиться. Чи я помиляюсь?

Татьяна К. 24.07.2009 12:36

Цитата:

Сообщение от Слава (Сообщение 68213)
Спасибі за коментарі. Закони я читаю, через те і задаю питання. Річ у тім, що підприємство у мене не велике до 50 чоловік, але ливарне виробництво.Я на заводі один інженер з ОП, у мої функції входить і пожежна безпека і частина кадрової роботи (навчання, розробка посадових,проходження мед. оглядів складання кол. договору і не тільки розділ ОП і.т.д) то чому я виконую роботу за пів завода,а у тродові тільки інженер з ОП, а мені тільки 30 років у житті пригодиться. Чи я помиляюсь?

Повинна зауважити, що значна частина з перерахованих Вами обов"язків входить до функціональних обов"язків інженера з ОП. :bow:Зважаючи на незначну чисельність персоналу - не такі великі об"єми. Розробка посадових і кол. договору - разові роботи (знаю з власного досвіду). Цікаво, а що прописано у Вашій посадовій інструкції? Все вищеперелічене?


Часовой пояс GMT +3, время: 10:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA