Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Увольнение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Підпис наказів, посадових і т.п. заднім числом (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=18143)

посторонний 14.06.2013 22:16

Підпис наказів, посадових і т.п. заднім числом
 
працюю менеджером з продажу запчастин до с/г техніки та гарантії. написав заяву за власним бажанням про звільнення.
Керівник: "не відпущу, поки не здійшниш передачу складу, ти матеріально відповідальна особа"
Доповідаю: ніяких договорів про матеріальну відповідальність я не підписував.
Прошу, згідно ст. 110 КЗпП, надати інфо по зарплатні за 7 місяців роботи.
Бухгалтер: " от я приготовлю всі накази, договори, інтрукції...ви їх підпишете і потім ми цю інформацію вам повідомимо."
Що порадите робити? Підписувати задним числом чи ні?
Подякував.

Мотя 14.06.2013 22:22

Цитата:

Сообщение от посторонний (Сообщение 191963)
Підписувати задним числом чи ні?

Нет.

Шутюр баад 14.06.2013 22:24

какие-то конфликтные все у Вас.;)
я бы не подписывал "оптом" ничего. и по одной бамаге - тоже. учитывая Вашу неопытность в законах, могут "свинью подложить" ака недостачу повесить, и под этим предлогом ЗП зажать

посторонний 14.06.2013 22:27

в принципе, я тоже склоняюсь к этой мысли...но аргумента, хорошего аргумента, для руководства я пока не нашел:dont know:
может кто-то знает какой-либо Железобетонный аргумент? так чтоП уж наверняка отстали.

посторонний 15.06.2013 07:25

КЗпП, Стаття 110. Повідомлення працівника про розміри оплати праці
При кожній виплаті заробітної плати власник або уповноважений ним орган повинен повідомити працівника про такі дані, що належать до періоду, за який провадиться оплата праці:
-загальна сума заробітної плати з розшифровкою за видами виплат;
-розміри і підстави відрахувань та утримань із заробітної плати;
-сума заробітної плати, що належить до виплати.

хотелось бы уточнить : каким образом власник або уповноважений ним орган "повинен повідомити"-устно, письменно или как?
спасибо.

Мотя 15.06.2013 10:49

Цитата:

Сообщение от посторонний (Сообщение 191969)
каким образом власник або уповноважений ним орган "повинен повідомити"-устно, письменно

Все уведомления, по моему скромному мнению, ИМХО, надо производить письменно.

Здесь Вы можете почитать о
РОЗРАХУНКОВО-ПЛАТІЖНІЙ ВІДОМІСТІ

посторонний 20.06.2013 14:49

Цитата:

Сообщение от Мотя (Сообщение 191972)
№ П-6 «Расчетно-платежная ведомость работника».
№ П-7 «Расчетно-платежная ведомость (сводная)».

прошу підказати, вказані довідки №6 та №7, чи може робітник їх отримати на руки.
Наш бухгалтер говорить, що ні. За її словами, вони надаються тільки для податкової і ні в якому разі не працівникові.
Спасибі.

Svetlana_K 20.06.2013 15:58

Форма П-6 как раз и создана для работника и предприятия. Это так называемая в народе "табулька". Именно эта форма подлежит архивации, и работник имеет полное право прийти и поребовать себе второй экзепляр данного документа.
Форма П-7 интереса для работника не представляет, т.к. содержит обобщенные данные по ФОП всего предприятия и работнику выдаваться не должна.

Мотя 20.06.2013 16:08

Цитата:

Сообщение от Svetlana_K (Сообщение 192248)
Это так называемая в народе "табулька".

Да, помню, при СССР эта бумажка называлась табуляграмма...сейчас мы ее обзываем "расчеткой" - расчетным листом...


Часовой пояс GMT +3, время: 17:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA