Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Социальное страхование и пенсионное обеспечение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Как раздобыть бланки актов по соцстраху (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=6595)

zarya 27.04.2009 16:14

Как раздобыть бланки актов по соцстраху
 
Здравствуйте, мои собратья по разуму!!!! Помогите пожалуйста хто сколько может бланками актов комиссии по соцстраху:redface:
Большое Вам спасибо:bow: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katsol 27.04.2009 16:17

Актов или протоколов "засідання комісії із соціального страхування"?

zarya 27.04.2009 16:37

ответ
 
Наверно и то и другое:redface:

katsol 27.04.2009 17:06

Актов у меня нет (даже не знаю как они выглядят), а протокол могу скинуть, пиши e-mail (можно в ЛС)

Takeprofit 28.04.2009 10:50

Всем привет!! :)

Кстати! Комиссия по соцстраху предприятия - это то же, что и профсоюзный комитет?
В представлении на пенсию есть графа для председателя профкома предприятия, я хочу чтобы там была подпись пред-ля комиссии по соцстраху

Iren@ 28.04.2009 11:25

Цитата:

Сообщение от Takeprofit (Сообщение 61275)
Кстати! Комиссия по соцстраху предприятия - это то же, что и профсоюзный комитет?

Звичайно ж - ні.
Постанова правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати
працездатності 23.06.2008 N 25, "ПОЛОЖЕННЯ про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням"
Цитата:

1.3. Організація роботи комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства здійснюється на паритетних засадах її членами, делегованими до неї роботодавцем та представником застрахованих осіб (представницькими сторонами). Представником застрахованих осіб є профспілкова організація підприємства, а за її відсутності - інший уповноважений орган, який представляє інтереси застрахованих осіб (представник).

Takeprofit 28.04.2009 11:42

Консультант Пенсионного сообщил, что представление на пенсию может подписать как пред-ль профкома, так и пред-ль комиссии по соцстраху.

Iren@ 28.04.2009 12:01

Я розумію, що працівнику ПФУ байдуже, хто підпише подання на пенсію, але почитайте саму назву комісії: яке має відношення комісія з тимчасової непрацездатності і витратами на поховання до призначення пенсії? Комісія немає таких повноважень, її права та обов’язки чітко прописані в документі, на який я посилалась в попередньому пості. Головою комісії по соцстраху може бути особа, делегована як член комісії від роботодавця. А роботодавець (директор) і так підписує подання. То ж, де логіка? :) Можливо, нехай підписує особа, делегована трудовим колективом до тієї ж комісії....
Або у вас є колдоговір? Хто підписував його від трудового колективу, був уповноважений? Оце, на мою думку, він і повинен підписувати подання на пенсію.

Takeprofit 28.04.2009 15:03

Убедительно :)

Я работаю в филиале, профкома у нас нет (и не было). Колдоговор подписывал сотрудник центрального офиса, он давно уволен. Вобщем прихожу к мысли, что оптимальный вариант - подпись только руководителя, раз профкома нет :twisted:

dautina 28.04.2009 15:55

Цитата:

Сообщение от Takeprofit (Сообщение 61275)
Всем привет!! :)

Кстати! Комиссия по соцстраху предприятия - это то же, что и профсоюзный комитет?
В представлении на пенсию есть графа для председателя профкома предприятия, я хочу чтобы там была подпись пред-ля комиссии по соцстраху

Это не одно и тоже. Вместо должности председателя профкома Вы можете включить "уполномоченный трудового коллектива"...


Часовой пояс GMT +3, время: 05:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA