Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Особые категории работников (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=73)
-   -   ФОП в структкре ТОВ (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=6254)

ленчикк 23.03.2009 12:28

ФОП в структкре ТОВ
 
У нас компания ТОВ ми набрали людей на мінімалку, тепер всіх переводим та реєструєм як ФОП, як мені це по кадрам правильно проводить... працівник прийшов заключили труд договор на мінімалку а тепер він стає фізична особа підприємець, заключається договор з ним про надання нам послуг а як це правильно провести. дякую

tukalo 23.03.2009 12:54

Як? Розповідаю!
Звільнити працівників яких ви прийняли на "мінімалку", потім зареєструвати їх СПД ФО і підписати з ними договір-підряду.
Але це вже не трудові відносини!!!
Або другий варіант - працівники залишаються працювати на "мінімалку", а ви ще додатково з ними підписуєте договір-підряду як з СПД ФО. (але 2-ий варіант скоріше за все не пригодиться).
Така практика звільняє роботодавця від сплати нарахувань на заробітну плату і повинна суворо каратись.

Ханифа 23.03.2009 12:58

Щиро дякуемо за користування пошуком та за вміння робити інформативний опис проблеми.

Ханифа 23.03.2009 13:01

Цитата:

Сообщение от tukalo (Сообщение 57902)
...
Така практика звільняє роботодавця від сплати нарахувань на заробітну плату і повинна суворо каратись.

Скільки з зароблених саме Вами грошей відбирає держава Україна і наскільки вона їх відробляє??

ленчикк 23.03.2009 13:08

саме другийй варіант і потрібен
 
наш директор приймає на роботу на мінімалку але на основі того що людина стане ФОП і буде надавати послуги того ж секретаря, водія та інше, і залишок зарплати що обумовлювалась буде вказана в угоді що підпишеться з ФОП, тобто я оформлюю на мінімалку а потім підписую угоду підряду? я правильно зрозуміла?

tukalo 23.03.2009 18:02

Цитата:

Сообщение от Ханифа (Сообщение 57905)
Щиро дякуемо за користування пошуком та за вміння робити інформативний опис проблеми.

Це Ви щиро чи з "підколом"???

tukalo 23.03.2009 18:04

Цитата:

Сообщение от Ханифа (Сообщение 57907)
Скільки з зароблених саме Вами грошей відбирає держава Україна і наскільки вона їх відробляє??

Держава їх відробляє на низькому рівні. Але якщо ми ніколи не будемо платити то у нас і нічого та ніколи не зміниться. Вибір за кожним.

tukalo 23.03.2009 18:10

Цитата:

Сообщение от ленчикк (Сообщение 57914)
наш директор приймає на роботу на мінімалку але на основі того що людина стане ФОП і буде надавати послуги того ж секретаря, водія та інше, і залишок зарплати що обумовлювалась буде вказана в угоді що підпишеться з ФОП, тобто я оформлюю на мінімалку а потім підписую угоду підряду? я правильно зрозуміла?

Ленчикк на мою думку ви все правильно зрозуміли. Послідовність - спочатку на мінімалку, а потім договір - підряду це не важливо.
Проте необхідно дочекатись коментарів більш досвідчених хуарів, щоб вони поставили остаточну крапку.

Ханифа 23.03.2009 18:35

Цитата:

Сообщение от tukalo (Сообщение 58001)
Держава їх відробляє на низькому рівні. Але якщо ми ніколи не будемо платити то у нас і нічого та ніколи не зміниться. Вибір за кожним.

Щиро!!
Платіть далі! Мо й що зміниться!
ЄГЄЖ!!
Авжеж!
Щаз! ( росс.)

Ханифа 23.03.2009 18:38

Цитата:

Сообщение от tukalo (Сообщение 58001)
Це Ви щиро чи з "підколом"???

Та власне обговорювали цю тему неодноразово!!
Тож щиро, з підколом....


Часовой пояс GMT +3, время: 08:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA