Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Другое (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=77)
-   -   Внимание! Читать обязательно!!! (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=1786)

anatol_ua 23.11.2007 10:51

Внимание! Читать обязательно!!!
 
Согласен, бывают ситуации, когда не можешь сообразить сразу, где искать ответ на свой вопрос.
Бывают такие запутанные ситуации, что даже опытные кадровики за голову хватаются - по многим причинам: несовершенство законодательства, редкое событие и т.п.
Но нужно же уважать своих коллег, которые тратят время на поиск соответствующей нормативной базы, формулировку ответа и т.д.

А ты посиди да поройся в форумах -
иногда ответ сам собой приходит !!!

missvesna 18.01.2008 12:00

Согласна. :thumbs up: Но не следует забывать, что всегда есть новички, которым нужно помагать. :) Не сразу все стали профессионалами в своей сфере, не так ли???? :)

Trine 18.01.2008 12:29

Ну в интернет же знаний хватило выйти? Так почему не поучиться поиску? Когда пятьдеят пять раз ответишь на одлин и тот же вопрос, и тут же появляется еще один точно такой же - отвечать пропадает всякое желание.

Oleks2004 08.02.2008 11:27

А что плохого в том, что человек просит дать совет? Отвлекаю коллег на поиск статей? Так не знаете - не отвечайте, какие проблемы? Ответит тот, кто знает и у кого есть свободное время. А также не у всех есть время на то, чтобы шерстить форумы в поисках ответа на нужный вопрос, особенно если решать надо срочно. Еще хочу поблагодарить всех форумчан за помощь, СПАСИБО!

экс-Редактор 08.02.2008 11:51

Совет просить - конечно, не зазорно. Скажите, а что измениться кардинально, если вместо того, чтобы ждать, пока коллеги найдут снова необходимые документы/ссылки/прочитают еще раз пару-тройку нормативных документов - Вы сможете уже готовый ответ посмотреть на форуме? Да еще и в "генезисе". С комментариями и разнообразными "а если"?

Повторенье, конечно, мать ученья - но некоторые темы рассматривались не то, что пару раз, а неоднократно много раз. :dont know:

Trine 08.02.2008 14:02

Уважаемый Редактор!
Может быть, сделать нечто вроде "ликбезного" раздела, в котором собрать ссылки на наиболее часто задаваемые вопросы?
:redface:
Бывают ситуации, когда приходит на работу человек, абсолютно с кадрами не знакомый, а ему в руки дают документы - "на, веди!" И хорошо, если хватает смекалки поискать ответы на свои вопросы... и правильно сформулировать вопрос... :redface:

esar 08.02.2008 14:19

Цитата:

Сообщение от Trine
Уважаемый Редактор!
Может быть, сделать нечто вроде "ликбезного" раздела, в котором собрать ссылки на наиболее часто задаваемые вопросы?
:redface:
Бывают ситуации, когда приходит на работу человек, абсолютно с кадрами не знакомый, а ему в руки дают документы - "на, веди!" И хорошо, если хватает смекалки поискать ответы на свои вопросы... и правильно сформулировать вопрос... :redface:

Якщо ця людина така вже "абсолютно с кадрами не знаком(а)", то навіщо йде на цю роботу і навіщо її беруть на цю роботу?
Лікарем без спеціальної освіти і без певного досвіду ніхто не погодився б працювати...
Кожен вважає, що в кадрах немає чого робити і нічого не треба знати - ось і маємо, те що маємо...
Спершу нехай вивчать "матеріальну частину", потім попрацюють "під началом" досвідченої людини, а вже потім - у вільне плавання!
А "лікбезний" розділ на сайті є, і не один: Нормативні документи, Трудове законодавство, Практика кадровика.....
Було б бажання, то навчитися можна. А "швидка допомога" на форумі все одно не надасть комплексних знань і практичних навичок. Будуть тільки уривки якихось понять, які тільки будуть заважати в роботі.

tipatov 08.02.2008 14:26

Уважаемый Oleks2004, в ваших словах мне послышалась обида. Потом конечно благодарность.
Будьте взрослой личностью, мы надеемся на ваше понимание и понимание всех новичков, что
1. На этом форуме, как и на любом другом (как и в любой другой социальной сети) есть свои правила.
2. Мы стоим на позиции, что нет "идиотских" вопросов, мы больше фокусируемся на ответе и желании помочь, поделиться.
Цитата:

Сообщение от Редактор HR-Лиги
пока коллеги найдут снова необходимые документы/ссылки/прочитают

3. То, о чем говорит редактор и коллеги, это как раз осознанное (когда саму работу по поиску перекладывают на плечи самих же форумчан) или неосознанное (еще не научились пользоваться поиском, по типологии синтетик/аналитик склонен "сразу ввязываться в бой") желание уйти от самостоятельного поиска уже существующей базы оnветов
Обычно мы с пониманием относимся ко второй категории и раздражительно к первой.

Спасибо за благодарность, для нас это важно. Задавайте вопросы, и со временем переходите на роли консультантов.

Trine 08.02.2008 14:27

esar!
Цитата:

Якщо ця людина така вже "абсолютно с кадрами не знаком(а)", то навіщо йде на цю роботу і навіщо її беруть на цю роботу?
Иногда у человека нет выхода - например, в маленьком городе, где с приличной работой проблемы; либо у человека нет опыта работы вообще, а работодатель
Цитата:

вважає, що в кадрах немає чого робити і нічого не треба знати
:(
Даже по вопросам видно, что кто только эти несчастные "кадры" не ведёт - и бухгалтерия, и секретари!
Цитата:

А "лікбезний" розділ на сайті є, і не один: Нормативні документи, Трудове законодавство, Практика кадровика...
..
Не спорю, но чтоб что-то там найти, надо четко знать, что искать. Не у всех получается. :(

В любом случае, если редакция решит, что такой раздел лишний - его и не будет.

Естественно, хамства "молодых и зелёных", (да и не только их) я ни в коем случае не оправдываю.

экс-Редактор 08.02.2008 14:37

Редакция, конечно же, пойдет на встречу подрастающему поколению. Но... дамы и господа, лично я, каюсь, при всем моем уважении к кадровому делопроизводству, не в состоянии определить значимость той или иной темы.

Давайте пойдем по принципу "с миру по нитке". Бросайте мне в ЛС или по эл. почте ссылки на темы, которые вы считаете первоочередными для ознакомления. А моей задачей будет оставить ссылку и сделать анонс с резолюцией по каждому решению.

Да, я знаю, что это займет Ваше время. Но по-другому у меня вряд ли получится. Заранее благодарна за помощь в реализации нашего маленького проекта. :res: :redface:

Trine 08.02.2008 14:40

Спасибо!!!!!

esar 08.02.2008 15:00

Trine, якщо у людини така "кошмарна" ситуація, то вона повинна приймати рішення свідомо і розуміти, що їй прийдеться розраховувати тільки на себе! Добре, якщо хтось зголоситься і допоможе, а якщо ні?
В решті-решт, є якісь курси з діловодства, практичні посібники, спеціалізовані журнали.... Якщо керівники прагнуть заощадити на кадровику і беруть на роботу "нулячого", то нехай хоч на семінар його відправлять (які, доречі. МедіаПро проводить регулярно і на досить високому рівні). Тобто базові знання треба здобувати самостійно і за межами форуиу. А тут, на мій погляд, треба обговорювати "склизькі" ситуації, головоломки, які виникають на практиці, новинки в законодавстві...
Ви подивіться, на більшість питань треба відповідати: читай КЗпП У, ЗУ "Про відпустки" та Інструкцію про порядок ведення трудових книжок...
Я впевнена, якби кожен починаючий кадровик прочитав "від корки до корки" хоча б ці документи, то він би вже знав, які питання регулюються тим чи іншим докуменомі і де про це можна почитати!
Працювати треба над собою, а не зухвало вимагати негайної допомоги від більш досвідчених фахівців.
Даєш пораду пошукати на форумі дуже детальне обговорення теми, яка їх цікавить, а у відповідь - образа і нарікання на те, що зазіхаємо на їхній дорогоцінний час і відволікаємо дурними порадами від трудового процесу.
І хто після такого захоче допомагати?

Iren@ 08.02.2008 15:12

Вельмишановна esar , :bravo:
підписуюсь під кожним вашим реченням.

Trine 08.02.2008 15:19

Цитата:

Сообщение от esar
Працювати треба над собою, а не зухвало вимагати негайної допомоги від більш досвідчених фахівців.
Даєш пораду пошукати на форумі дуже детальне обговорення теми, яка їх цікавить, а у відповідь - образа і нарікання на те, що зазіхаємо на їхній дорогоцінний час і відволікаємо дурними порадами від трудового процесу.

Я согласна с Вами абсолютно. Но что поделать, если общая культура в нашей стране снизилась за последние годы донельзя? :(

Надо как-то менять ситуацию. Ну хоть потихонечку.....

esar 08.02.2008 15:28

Цитата:

Сообщение от Trine
Цитата:

Сообщение от esar
Працювати треба над собою, а не зухвало вимагати негайної допомоги від більш досвідчених фахівців.
Даєш пораду пошукати на форумі дуже детальне обговорення теми, яка їх цікавить, а у відповідь - образа і нарікання на те, що зазіхаємо на їхній дорогоцінний час і відволікаємо дурними порадами від трудового процесу.

Я согласна с Вами абсолютно. Но что поделать, если общая культура в нашей стране снизилась за последние годы донельзя? :(

Надо как-то менять ситуацию. Ну хоть потихонечку.....

Так і я ж про це!
Ситуацію треба міняти. І починати треба з роботи над собою: підвищувати свій культурний і професійний рівень (а для початку непогано було б, аби наши колеги навчились грамотно писати і чітко формулювати свої запитання).

Trine 08.02.2008 15:34

Я підвищую.... :redface:

экс-Редактор 08.02.2008 15:35

Все же я прошу проявить участие в нелегкой судьбе начинающих. Во всяком случае, вопросов, я надеюсь, станет меньше. :wink: :redface:

esar 08.02.2008 15:37

Цитата:

Сообщение от Trine
Я підвищую.... :redface:

Та я ж не про вас писала, а про "зелених" початківців! :)

Iren@ 08.02.2008 15:52

Цитата:

Сообщение от Редактор HR-Лиги
Все же я прошу проявить участие в нелегкой судьбе начинающих. Во всяком случае, вопросов, я надеюсь, станет меньше. :wink: :redface:

Уважаемый Редактор,
Вопросов меньше не станет, можете не надеяться. :lol:
А по поводу проявления участия... мы ведь тоже добровольно избрали нелегкую и в 90% случаях - неблагодарную задачу учить других тому, что сами знаем, несмотря на стойкое желание отдельных участников отбить у нас охоту отвечать на форуме. :roll:
Пока - держимся! :cool:

esar 08.02.2008 15:56

Цитата:

Сообщение от Iren@
Цитата:

Сообщение от Редактор HR-Лиги
Все же я прошу проявить участие в нелегкой судьбе начинающих. Во всяком случае, вопросов, я надеюсь, станет меньше. :wink: :redface:

Уважаемый Редактор,
Вопросов меньше не станет, можете не надеяться. :lol:
А по поводу проявления участия... мы ведь тоже добровольно избрали нелегкую и в 90% случаях - неблагодарную задачу учить других тому, что сами знаем, несмотря на стойкое желание отдельных участников отбить у нас охоту отвечать на форуме. :roll:
Пока - держимся! :cool:

Цілком підтримую і сподіваюсь, що атмосфера на форумі, всеж-таки, зміниться накраще.

nd 15.02.2008 15:52

Я і на семінарах була, і читаю, і , все одно, в процесі роботи запитань виникає дуже багато. Якби не Ваша допомога, то, мабуть, довелося б змінити профіль. Наші закони написані так, що в багатьох випадках відразу не зрозуміло. Треба кілька разів перечитати, знайти приклади, інколи ще треба знати, що шукати... Тому дякую всім за розуміння і допомогу. Маю надію, що я колись зможу допомагати молодим і зеленим.

anatol_ua 15.02.2008 16:18

Та ми теж колись були молодими і зеленими.
Правда, не було тоді форумів і ми вчились самі:
вишукували по бібліотеках, по магазинах відповідну літературу, знайомих тероризували...
Може тому і реагуємо іноді різкувато, що молодим зараз набагато легше - ось тобі Інтернет, портали, форуми - тільки правильно сформулюй питання і на тобі відповідь...
Ми ж так само шукаємо відповіді на ваші запитання, витрачаємо на це свій час (до речі, іноді витрачаємо більше часу, ніж ви - тому що шукаємо не тільки відповідь, але й її обгрунтування, і не в одному документі, а в декількох).

Зате як приємно почути слова вдячності :redface:

nd 15.02.2008 16:47

З досвіду спілкування зі старшим поколінням. Колись була посада і були обов'язки, а зараз хто ким працює не розберешся. Виконуємо все, що скажуть.

Леля 12.03.2008 16:09

Внимание! Читать обязательно!!!
 
Все замечательно. Но если человек действительно новичок, то почему бы ему не подсказать где и что найти. Вы уважаемый редактор на письма не отвечаете, что ж тогда делать, если не просить помощи у коллег?

экс-Редактор 12.03.2008 17:14

Простите, но вести новичков путями Просвящения прямиком до дзена в кадровом делопроизводстве для редактора занятие сугубо добровольное. Как, собственно, и ответ любого из Ваших коллег на Форуме.

Основные обязанности администрации портала - это следить по мере сил и возможностей за полноценным функционированием, а также подбирать, редактировать, вычитывать статьи, новости, добавлять законодательные акты (анализируя их) и т.д., и т.п. Следить за порядком и выискивать нарушителей правил поведения на форуме.

А новичок, простите, в чем? В интернете вообще или только на сайте?

Ответ на письмо (что само по себе странно, так как на послания мы стараемся ответить, даже если предполагается вежливый отказ) в рамках консультаций по трудовому законодательству не предусмотрен. Личное письмо по электронной почте от редактора рискуют получить только злостные нарушители.

Я могу посоветовать обратится к специалистам за определенную плату (консалтинг).

Подсказки - большинство из возможных, были Вам даны. В первом посте темы с указанием ссылки на форму поиска. Вводите туда ключевые фразы (например, "декрет") и получаете список тем, в которых подобный вопрос рассматривался. Нередко более чем подробно. Проверено - работает на ура!

По сему призываю Вас, sunnyola7, еще раз проявить уважение к коллегам - как к новичкам, которым нужна помощь и совет по еще не рассматриваемым вопросам, так и к тем, кто уже потратил бездну времени, дав ответы на вопросы.

bantser 13.03.2008 20:12

Да, действительно, несколько дней - форум сплошная правовая помощь. Интересно, есть ли юристы на предприятиях (в штате), чьи эчары делают запросы?

13.03.2008 22:47

Согласна с редактором полностью.

ГалинаС 14.03.2008 11:22

Цитата:

Сообщение от leon
Цитата:

Сообщение от Ilit
Заметки старожилки... :lol:

Но все меньше обсуждений по другим направлениям работы менеджера по персоналу.

Мне кажется в списке форумов большую часть занимают все таки темы, касающиеся непосредственно работы HR менеджера (стратегия, поиск и отбор, адаптация, обучение и оценка, мотивация). Так ведь никто не запрещает HR-ам обсуждать волнующие их вопросы, получается, что они (вопросы) не возникают... или возникают, но по каким-то причанам не выносятся на обсуждение. На мой взгляд работа менеджера по персоналу намного многограннее, здесь есть поле для творчества, обсуждений, внедрения новых технологий, видов обучения, мотивационных программ, в то время, как работа кадровика требует четкого знания нормативных актов и их применения на практике.

Ребята, давайте жить дружно:-)

Мнение Редактора по поводу неоднократного и повторяющегося обсуждения УЖЕ рассматриваемых ранее кадровых тем поддерживаю, нужно активнее использовать ПОИСК. Но и не нужно бояться задать вопрос, если он все таки возникает, но ни в одной теме не рассмотрен полноценно .

ПОДДЕРЖИВАЮ НА ВСЕ 100%

esar 14.03.2008 11:50

Цитата:

Сообщение от bantser
Да, действительно, несколько дней - форум сплошная правовая помощь. Интересно, есть ли юристы на предприятиях (в штате), чьи эчары делают запросы?

Більшість юристів, з якими я стикалася на практиці, бояться трудового права, як вогню. А, оскільки бояться, то і не знають (точніше - знають в загальних рисах).

А що стосується ейчарів, то більшість з них взагалі не вважають трудове законодавство та кадрове діловодство чимось таким, що варте їхньої уваги. А з цієї причини - не вивчають цих питань системно, а тільки намагаються "розрулити" ситуацію шляхом отримання "швидкої допомоги" на форумі.

Iren@ 14.03.2008 12:16

Цитата:

Сообщение от esar
Цитата:

Сообщение от bantser
Да, действительно, несколько дней - форум сплошная правовая помощь. Интересно, есть ли юристы на предприятиях (в штате), чьи эчары делают запросы?

Більшість юристів, з якими я стикалася на практиці, бояться трудового права, як вогню. А, оскільки бояться, то і не знають (точніше - знають в загальних рисах).
А що стосується ейчарів, то більшість з них взагалі не вважають трудове законодавство та кадрове діловодство чимось таким, що варте їхньої уваги. А з цієї причини - не вивчають цих питань системно, а тільки намагаються "розрулити" ситуацію шляхом отримання "швидкої допомоги" на форумі.

Приєднуюсь до думки шановних колег. :(

anatol_ua 14.03.2008 16:43

ESAR :bravo:

До речі, посилання типу: "А я ось на форумі прочитав(ла), а мені на форумі сказали" не поодинокі у відносинах з юристами.
Це правда, що трудове право складне і вивертів тут досить, але на те вони і юристи, щоб допомагати НАМ, а не чекати допомоги від НАС.

bantser 14.03.2008 20:07

Цитата:

Сообщение от esar
Цитата:

Сообщение от bantser
Да, действительно, несколько дней - форум сплошная правовая помощь. Интересно, есть ли юристы на предприятиях (в штате), чьи эчары делают запросы?

Більшість юристів, з якими я стикалася на практиці, бояться трудового права, як вогню. А, оскільки бояться, то і не знають (точніше - знають в загальних рисах).

А що стосується ейчарів, то більшість з них взагалі не вважають трудове законодавство та кадрове діловодство чимось таким, що варте їхньої уваги. А з цієї причини - не вивчають цих питань системно, а тільки намагаються "розрулити" ситуацію шляхом отримання "швидкої допомоги" на форумі.

Я правильно зрозумів: директори з персоналу змирилися, що частина цього персоналу тупо ігнорує виконання своїх обов'язків, відморозившись "я боюсь", "я не знаю"?

esar 14.03.2008 22:16

Цитата:

Сообщение от bantser
Цитата:

Сообщение от esar
Цитата:

Сообщение от bantser
Да, действительно, несколько дней - форум сплошная правовая помощь. Интересно, есть ли юристы на предприятиях (в штате), чьи эчары делают запросы?

Більшість юристів, з якими я стикалася на практиці, бояться трудового права, як вогню. А, оскільки бояться, то і не знають (точніше - знають в загальних рисах).

А що стосується ейчарів, то більшість з них взагалі не вважають трудове законодавство та кадрове діловодство чимось таким, що варте їхньої уваги. А з цієї причини - не вивчають цих питань системно, а тільки намагаються "розрулити" ситуацію шляхом отримання "швидкої допомоги" на форумі.

Я правильно зрозумів: директори з персоналу змирилися, що частина цього персоналу тупо ігнорує виконання своїх обов'язків, відморозившись "я боюсь", "я не знаю"?

Та ні, ця частина персоналу, здебільшого, не ігнорує свої обов'язки. Вона їх виконує. Як може...
Юристи, або дають такі поради, що краще б вони нічого не радили, або з розумним виглядом кажуть: підготуємо рекомендаціїї, наприклад, через тиждень. А ситуація критична і приймати рішення треба негайно.
Тоді ейчари приймаються за вирішення проблеми самостійно. А що і як вирішувати - уявляють собі дуже туманно. Не знають нормативів, не розуміють нюансів, не усвідомлюють, які наслідки (в тому числі і фінансові) для фірми можуть бути внаслідок не тільки порушення норми закону, а і внаслідок нечіткого виконання певних процедур, некоректного складання окремих документів тощо. Їм здається, що для вирішення проблеми можна скористатися порадою колег на форумі.
Звісно - можна. Якщо запитання поставлено коректно. А хто ж його поставить коректно, якщо немає розуміння проблеми? Та і поради дуже часто далекі від істини... А що робити запитувачу, якщо поради надаються діаметрально протилежні? Який варіант правильний? Який вихід обрати? Виходить, треба перевіряти. А як перевіряти, коли не знаєш де? Та і часу немає...
Ось і гуляють одні й тіж запитання по всіх форумах...
Правильно казав дєдушка Ленін: треба вчитись, вчитись і вчитись... А потім набувати практичний досвід, починаючи з нижчих щабелів кар'єрних східців.

bantser 14.03.2008 22:55

Цитата:

Сообщение от esar
Та ні, ця частина персоналу, здебільшого, не ігнорує свої обов'язки. Вона їх виконує. Як може...

І ви покірно піднімаєте руки. Скажіть, а щодо продавців ви так само писали б, мовляв, не варто їх тривожити тільки через те, що вони погано продають - як можуть?..
Цитата:

Правильно казав дєдушка Ленін: треба вчитись, вчитись і вчитись... А потім набувати практичний досвід, починаючи з нижчих щабелів кар'єрних східців.
А поки що юристи роблять суперграмотно: навішують свої проблеми вам і ви ходите обвішані мавпочками...

esar 15.03.2008 10:34

Цитата:

Сообщение от bantser
Цитата:

Сообщение от esar
Та ні, ця частина персоналу, здебільшого, не ігнорує свої обов'язки. Вона їх виконує. Як може...

І ви покірно піднімаєте руки. Скажіть, а щодо продавців ви так само писали б, мовляв, не варто їх тривожити тільки через те, що вони погано продають - як можуть?..
Цитата:

Правильно казав дєдушка Ленін: треба вчитись, вчитись і вчитись... А потім набувати практичний досвід, починаючи з нижчих щабелів кар'єрних східців.
А поки що юристи роблять суперграмотно: навішують свої проблеми вам і ви ходите обвішані мавпочками...

Якщо ці питання стосуються мене персонально, то хочу вам сказати, що я не відповідаю за роботу юристів і за виконання ними своїх обов'язків. І чужі обов'язки на себе не дозволяю навісити. Оскільки я займаюсь трудовими відносинами і їх документальним оформленням, то безперервно навчаюсь і вдосконалююсь в цьому напрямку. Якщо це мої обов'язки, то і виконувати їх я повинна сама. Чи накажете за кожним "чихом" бігти до юристів?
Щодо оцінки якості виконання своїх обов'язків юристами - то це справа першого керівника. Якщо його влаштовує якість їхньої роботи з інших питань і якість моєї роботи з питань трудових відносин, то, чому б і не тримати таких юристів на роботі? Якщо ж керівника не влаштовує таке положення справ, то нехай сам і вирішує: знайти нового юриста, який буде диктувати кожен крок кадровику, чи замінити кадровика на більш професійного (або змусити його навчитись працювати самостійно).

А, якщо ви просто уточнюєте мою думку про працівників, які не вміють працювати і не хочуть цьому вчитися (хоч то юристи, хоч то ейчари/кадровики, хоч то продавці), то я ще раз повторю - я терпіти таких не можу! І вважаю, що тримати таких на роботі не можна!

Мене взагалі здивувало, що ви сприйняли мій пост як виправдання непрофесійності. :dont know: Я тільки відповіла на ваше здивування стосовно питань, які підіймаються на форумі. Може ви мене не вірно зрозуміли, то уточнюю: така ситуація складається внаслідок непрофесійності, відсутності бажання системно навчатись і сподівання на те, що хтось інший прийде і розв'же усі проблеми. :twisted:

ostrom 27.03.2008 16:38

Да и берут их на работу, мне всегда интересно что это за руководители. Если у них такие эйчары, то какие они сами.
Может пришло время просвещать руководителей?

Sirena 10.07.2008 17:09

Сытый голодному не товарищ. Так и здесь - новички и старожилы не могут найти золотую середину. :roll: :dont know:

personal@mercedes-benz.od 11.08.2008 15:21

Да, уж....

temka 11.08.2008 16:43

Иногда нет времени искать ответ самостоятельно. Иногда драгоценное начальство озадачивает "вынь да положь да прямо сейчас!", вот и задают вопросы похожие, без предварительного поиска и самостоятельной проработки.
Поставьте напоминалку "прежде, чем открыть новую тему/задать вопрос, проверь - а не спросил ли кто-то это раньше!"
Спасибо, за ответы и дельные советы! ;)
Уважаемые старожилы будьте терпеливы, менеджер по персоналу иметь терпение, не так ли? ;)

temka 13.08.2008 17:47

Цитата из Рунета:
ххх: Вот за что люблю форумы, так это если новичек создаст дублированную тему, тут же сбегуться старожилы и будут попрекать его неумением использовать поиск. А если он использует поиск и отпишется в теме двухгодичной давности - моментально обзовут некропостером...
Так что господа по персоналу проблема старая и почти не имеет решения


Часовой пояс GMT +3, время: 21:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA