Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Рабочее время. Время отдыха. Трудовая дисциплина (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=66)
-   -   Скорочена тривалість робочого часу (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=9644)

andry282 02.02.2010 09:53

Скорочена тривалість робочого часу
 
Допоможіть початківцю. Не можу зрозуміти наступне:згідно ст. 51 КЗпП "2) для працівників, зайнятих на роботах з шкідливими умовами
праці, - не більш як 36 годин на тиждень.
Перелік виробництв, цехів, професій і посад з шкідливими
умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість
робочого часу, затверджується в порядку, встановленому
законодавством.
Крім того, законодавством встановлюється скорочена
тривалість робочого часу для окремих категорій працівників
(учителів, лікарів та інших)."
- я розумію що "Перелік виробництв, цехів, професій і посад з шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого часу" це перелік затв. постановою КМ №163? І друге питання: наприклад психолог згідно вищезгаданого списку має право на скорочену тривалість робочого часу, а згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 р. N 1290 "Про затвердження Списків виробництв, робіт, цехів, професій і посад, зайнятість працівників в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці" цей психолог буде мати додаткову відпустку за особливий характер праці, чи за шкідливі важкі умови праці? Розумію що "краткость-сестра таланта", але по іншому своє питання не зміг сформулювати. Сподіваюсь що хтось допоможе.

anatol_ua 02.02.2010 11:13

А у Вас він як працює ?
(умови праці, ненормований робочий день, скорочений робочий час...)

andry282 02.02.2010 11:30

скорочений робочий час

anatol_ua 02.02.2010 11:33

Один НПА не протирічить іншому !
Тому при скороченому робочому часі Ваш лікар може отримувати ще й додаткову відпустку
(якщо це встановлено вашим колективним договором) !

andry282 02.02.2010 11:53

психолог буде мати додаткову відпустку за особливий характер праці, чи за шкідливі важкі умови праці?

anatol_ua 02.02.2010 12:19

Так це ж я у Вас питав про умови його праці !..
Я ж у нього на прийомі не був :dont know:... поки що...:reverie::roll:
Та й Вашого колективного договору не читав - як там записано, так і надавайте !!!

Новичок 25.08.2011 12:47

Очень прошу ответить на такой вопрос: как правильно табелировать рабочих, кот. относятся к сп №2, и должны работать 36 часов в неделю, т.е. "мають право на скорочений робочий тиждень". Суть в том,что платим за 40, а ставим 36 часов, как правильно?

Мотя 25.08.2011 12:58

Цитата:

Сообщение от Новичок (Сообщение 147869)
Суть в том,что платим за 40, а ставим 36 часов, как правильно?

Я не совсем понимаю, почему возник это вопрос...:dont know::reverie:
Табель учета использования рабочего времени...
Табель обліку використання робочого часу
Так, вроде, называется?
Как же Вы можете ставить 40 часов, если работники отработали 36?:dont know::reverie::?

Еще раз повторяю: оплата труда - это дело бухов!
У них все есть: и перечень вот таких вот работников и все остальные приказы...
Если...если вы все правильно оформляли...


Часовой пояс GMT +3, время: 05:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA