Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Совместители. Переводы. Перемещения (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Перемещение (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=744)

alexey_s1976 05.02.2010 10:49

к чему такие сложности. Делаете приказ "Переместить такого-то на посаду таку-то с сохраением существеннх условий труда наосновании п.2 ст.32. И ознакамливаете с этим сотрудника. Я считаю этого достаточно

Вика_86 05.02.2010 10:59

alexey_s1976, работника никуда не переводят, он будет выполнять работы в двух отделах!!!
Я считаю тот вариант, который предложила Ирина, найболее подходящий в данной ситуации.

alexey_s1976 05.02.2010 11:20

если в двух подразделениях, то я согласен можно и сумищення и совместительство в зависимости от целей и оплаты

Татьяна К. 05.02.2010 11:24

Цитата:

Сообщение от alexey_s1976 (Сообщение 88966)
если в двух подразделениях, то я согласен можно и сумищення и совместительство в зависимости от целей и оплаты

Отож бо! Я б читала теми уважніше, перш ніж відповідати.;)

Tety 05.02.2010 14:16

Цитата:

Сообщение от Anka (Сообщение 88937)
Возможно Вам подойдет такой вариант - издайте распоряжение (приказ) о командировании работника "до окончания работ"

Нажаль відділ ХХ та УУ в одному офісі знаходяться - ніяких відряджень не може бути :(
Цитата:

Сообщение от Iren@ (Сообщение 88946)
...., я б видала наказ про переміщення.

Ірен, а можна скинути звідки саме береться таке тлумачення "переміщення", будь-ласка

alexey_s1976 05.02.2010 14:45

Цитата:

Сообщение от Tety (Сообщение 89024)
Ірен, а можна скинути звідки саме береться таке тлумачення "переміщення", будь-ласка

ст. 32 КЗоТ

Tety 05.02.2010 14:51

Цитата:

Сообщение от Ханифа (Сообщение 88950)
Cудя по поведению руководителей подразделений, выполняемые работы несут серьёзный риск для жизни и карьеры, потому правильно будет взять исполнителей на части ставок в разные подразделения.
Татьяна К., пост № 7

Начальники наполягають на цьому, бо є внутрішні звітування, система преміювань, перегляду з/п і т.д. Тому узаконювати будемо однозначно.

Дякую всім за участь в обговоренні :bow: :flower2:
Дякую за варіант сумісництва і суміщення. Наразі ми його відклали.
"Оренда" працівника поденна (сьогодні в ХХ, завтра до завершення робіт в УУ (з/п, всі гарантії, умови праці зберігаються = зберігається нормальний режим роботи по 8 год в день), як тільки роботу завершили - назад в ХХ. Якщо ж нема роботи в ХХ, а завал у відділі СС - "орендуємо" працівника відділу СС і .т.д)
Цитата:

Сообщение от alexey_s1976 (Сообщение 89030)
ст. 32 КЗоТ

Дякую, Олексію, але маючи право на свою думку і наразі я не згідна, що там написано і що саме розуміється під терміном "переміщення" ...
Цитата:

Питання2-3:
2. Переміщення це =???
а. = переміщення робочого місця працівника А.Б. на час виконання робіт у відділ УУ (присвоєння відділом УУ результатів праці А.Б., оскільки юридично працівник залишається у відділі ХХ)
чи
б. це = переміщення працівника "зі всіма потрохами" в УУ (коли фактично і юридично працівник А.Б. підпорядковується начальнику відділу УУ, коли для переміщення потрібно щоб була вакансія у відділі УУ і т.д.)
Чи хтось стикався із тлумаченнями "переміщення" - окрім ст. 32 КЗпПУ???

Татьяна К. 05.02.2010 15:11

Відправила посилання по переміщенню в особисту почту. Можливо, допоможе.

esar 05.02.2010 20:17

Цитата:

Сообщение от Tety (Сообщение 88874)
...Труд. договір і посадова написані без прив'язки до конкретного відділу....

Так звідки і куди ви збираєтеся переміщувати працівника, якщо він у вас і так ніде (в жодному з структурних підрозділів) не числиться?
І кому він, в такому разі, безпосередньо підпорядковується? Про це ж має бути зазначено в посадовій інструкції.:dont know:

Tety 08.02.2010 11:42

Цитата:

Сообщение от esar (Сообщение 89079)
Так звідки і куди ви збираєтеся переміщувати працівника, якщо він у вас і так ніде (в жодному з структурних підрозділів) не числиться?
І кому він, в такому разі, безпосередньо підпорядковується? Про це ж має бути зазначено в посадовій інструкції.:dont know:

Так, дійсно у Труд. договорі і посадовій у нас прив'язки нема до якогось одного конкретного відділу (наприклад - якщо прибиральник у відділі ХХ то він ж має ті ж функції виконувати що і прибиральник у відділі УУ). А щодо наказів, штатного розпису - там все добре із зазначенням відділу. Юридично - кожен працівник працює в конкретному відділі.

esar - яка Ваша думка, щодо тлумаченням "переміщення"???


Часовой пояс GMT +3, время: 23:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA