Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Приказы. Трудовые книжки (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Подпись за отсутсвующего руководителя (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=12379)

anatol_ua 24.01.2011 14:04

Подпись за отсутсвующего руководителя
 
По поводу подписания документов за отсутствующего руководителя:

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА СПОЖИВЧОЇ ПОЛІТИКИ
ЛИСТ
від 28.07.2010 р. N 6996-2-5/19
Депутату Жовтневої районної у м. Харкові ради п'ятого скликання
Летюку О. І.
вул. Полтавський шлях, буд. 11
м. Харків, 61012

У Держспоживстандарті України розглянуто Ваше звернення і надаємо роз'яснення на питання, порушені у листі.
Згідно з пунктом 5.23 національного стандарту ДСТУ 4163-2003 "Державна уніфікована система документації. Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів", якщо посадова особа, підпис якої зазначений на проекті документа, відсутня, то документ підписує особа, яка виконує її обов'язки, або її заступник. При цьому обов'язково зазначається посада особи, яка підписала документ, і її прізвище (виправлення вносяться чорнилом або машинописним способом, наприклад: "в. о.", "заст.").
Не допускається підписання документа з прийменником "за" або проставленням косої риски перед найменуванням посади.
Принагідно рекомендуємо користуватись також Примірною інструкцією з діловодства у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.97 N 1153.

Перший заступник Голови В. В. Арєф'єв

Mardge 24.01.2011 14:09

Цитата:

Сообщение от anatol_ua (Сообщение 129101)
Принагідно рекомендуємо користуватись також Примірною інструкцією з діловодства у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.97 N 1153.

:D
Собственно в своем письме они и скопировали пункт 4.6.9 указанной инструкции:

4.6.9. Якщо посадова особа, підпис якої зазначений на проекті документа, відсутня, то документ підписує особа, яка виконує її обов'язки, або її заступник. При цьому обов'язково зазначається посада особи, яка підписала документ, і її прізвище (виправлення вносяться чорнилом або машинописним способом, наприклад: "в. о.", "заст.").
Не допускається підписання документа з прийменником "за" або проставленням косої риски перед найменуванням посади.

Мотя 24.01.2011 14:11

А что-то я пропустила...:cry:
А разве ДО этого письма было иначе? И все лепили какие-то косые риски?:dont know::reverie::?

anatol_ua 24.01.2011 14:13

Отучить ставить косые - непосильная задача ! :dont know:
(особенно россиян и людей старшего возраста...)

Поэтому я и решил напомнить...

Мотя 24.01.2011 14:21

:smml2:
А Вы ШО? Ставите эти косые палки? Или, мож, пишете в заявлении "ОТ Анатоля..."?:dont know::cry::cry::cry:

anatol_ua 24.01.2011 14:55

Нееее, я всегда расписываюсь только за себя !:D
А насчёт ОТ кого... :reverie:
Поищу стандартную (в прямом смысле - из стандарта !) форму и тоже выложу !;)
Мотя -:handshake: за идею ! :thumbs up:

Мотя 24.01.2011 15:22

Ой, Анатоль, я Вас умоляю....Разве сейчас поймешь: что правильно, а что нет....:dont know::cry:после коверкания русского языка, лично Я уже ничему не удивлюсь, чесслово....:dont know:


Часовой пояс GMT +3, время: 01:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2020 © «МЕДИА-ПРО» 2020 © «HR-Лига»