Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Профессиональная классификация (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Как правильно назвать должность?.. (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=12272)

Мотя 04.08.2011 19:04

Цитата:

Сообщение от Mardge (Сообщение 146422)
Чего ради они должны его тратить на людей, в ответ способных только нахамить?

Скажу больше: еще тогда, вечером, я подумала над вопросом romber и все ему подготовила...если бы не хамство на следующее утро (непонятно - за что и почему, т.е. за то, что я дала ссылку на КП:reverie:), то romber был бы уже с названиями должностей и названиями отделов...
Как аукнется, так и откликнется...Ничего не поделаешь...:dont know:

Annali 09.08.2011 11:50

Подскажите, пожалуйста, коллеги - могу ли записать должность как "специалист по маркетингу (опустив по методам расширения рынка сбыта" и рекламе"? Заранее благодарна за ответ! :mail1:

Mardge 09.08.2011 11:51

от какой должности образовано это название?

Annali 09.08.2011 11:54

Изначально от "специалист по маркетингу", вопрос могу ли я добавить "и рекламе", поскольку всё-таки Специалист по рекламе имеет отдельный функционал, поэтому я сомневаюсь :dont know:

Mardge 09.08.2011 11:55

Цитата:

Сообщение от Annali (Сообщение 146643)
Изначально от "специалист по маркетингу",

Какой у нее код? Как в КП называется?

Annali 09.08.2011 12:02

2419.2
-
-
Фахівець з методів розширення ринку збуту (маркетолог)

Mardge 09.08.2011 12:05

Цитата:

Сообщение от Annali (Сообщение 146645)
Фахівець з методів розширення ринку збуту (маркетолог)

:?
Откуда в таком случае взялся "специалист по маркетингу"?
Сокращать ничего нельзя. Можно только дополнять.

Annali 09.08.2011 12:08

да, действительно. Сбила с толку предыдущая запись в трудовой книжке :redface: хорошо, а можно в таком случае "Фахівець з методів розширення ринку збуту (маркетолог) і реклами"?

Mardge 09.08.2011 12:25

Цитата:

Сообщение от Annali (Сообщение 146647)
"Фахівець з методів розширення ринку збуту (маркетолог) і реклами"?

Можно так:
"Фахівець з методів розширення ринку збуту і реклами"

или так:
"маркетолог", а обязаности по рекламе дописать в ДИ.

Annali 09.08.2011 12:29

Спасибо большое за оперативную помощь! :flower:

ИраК 11.08.2011 16:45

Добрый день всем! Подскажите,пожалуйста.
С предыдущего места работы у сотрудника запись в труд.книжке-макетчик.У нас он будет делать оригинал-макеты рекламной информации, но в классификаторе есть только профессия "макетник художніх макетів" код 4190. Может есть еще какие-то подходящие должности, помогите. У кого есть описание профессии макетник художніх макетів,скиньте, пожалуйста.
Заранее всем благодарна.

Mardge 11.08.2011 20:10

Цитата:

Сообщение от ИраК (Сообщение 146878)
Может есть еще какие-то подходящие должности, помогите.

А в КП вы нашли что-то еще? По-моему, это единственный вариант...
Цитата:

Сообщение от ИраК (Сообщение 146878)
У кого есть описание профессии макетник художніх макетів,скиньте, пожалуйста.

ДКХП на эту должность нет. :dont know:

ИраК 12.08.2011 09:18

Да в том-то и дело,что не нашли.Но можно ли написать художественные макеты,ведь у нас не галерея.?

Марина-83 07.09.2011 10:45

Подскажите как назвать должность...
 
Доброе утро! Подскажите пожалуйста, я в классификаторе профессий нашла такие должности "Інженер" і "Автоматник". Можно ли записать как "Інженер-автоматник" или нужно только как написано в классификаторе. (должность инженера, автоматчика и сервисника насосного оборудования в одном).:dont know: Спасибо за ответ!

Befis 07.09.2011 12:52

Цитата:

Сообщение от Марина-83 (Сообщение 149209)
только как написано в классификаторе

:)

ЛинаПетля 01.11.2011 11:08

Прийняти на посаду креативний директор
 
Терміново потрібно прийняти працівника, який буде виконувати функції креативного директора, але в класифікаторі НЕ МОЖУ знайти таку посаду! Є креслярі, дизайнери. і т.д.
Підскажіть чи посада відповідає класифікатору??????

Мотя 01.11.2011 11:26

Цитата:

Сообщение от ЛинаПетля (Сообщение 154814)
Підскажіть чи посада відповідає класифікатору??????

Отвечаю на конкретно заданный вопрос:
Нет.
Потому что:
Цитата:

Сообщение от ЛинаПетля (Сообщение 154814)
в класифікаторі НЕ МОЖУ знайти таку посаду!


ЛинаПетля 01.11.2011 11:28

спасибо!!!

Askim_Elena 01.11.2011 15:26

Добрий день всім!
Підкажіть, будь-ласка. З попереднього місця роботи у співробітника запис в трудовій книжці - заступник директора з експлуатації та ремонту машин і механізмі. В нас він буде займається тим же (забезпечення автотранспортом та запчастинами до них), але наше підприємство займається будівництвом, а там було автопідприємство. Може є ще якісь відповідні посади, допоможіть.

Antonina_Li 01.11.2011 15:26

Генеральний директор чи директор
 
Доброго дня всім.

Можливо питання вже обговорювалося, але є така ситуація.
Компанія на етапі створення та набору персоналу. Керівником буде іноземець - чи приймати його (і відповідно дозвід на працевлштування) на посаду Директора, чи на посаду Генерального Директора. Є суттєва відмінність?

ЛинаПетля 01.11.2011 15:52

допоможіть і мені) я нічого не можу знайти по рекламі....У мене реклама медійна!!! посади різні, а класифікатор видає не зовсім що мені треба... можна розбити на відділи в ШПР? наприклад відділ по роботі з клієнтами, відділ з планування реклами, креативний відділ... підскажіть де можна таке знайти?????

Julie 01.11.2011 16:27

Antonina_Li, все залежить від того, що написано в Статуті. Якщо там зазначено, що виконавчим органом підприємства є директор, то буде у Вас директор, якщо виконавчий орган - дирекція, очолювана генеральним директором, то, відповідно, генеральний директор.

ЛинаПетля, згідно ст. 64 Господарського Кодексу України, підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру. Тобто ви цілком можете ввести до штатного розпису відділи з назвами, що відповідають напрямку діяльності підприємства. Якщо хочете більш розгорнуту відповідь, спробуйте сформулювати питання по-іншому. Чесно кажучи, не зрозуміло, якої допомоги Ви потребуєте.

Antonina_Li 01.11.2011 16:32

Генеральний директро чи директор
 
Дякую!

Julie - питання в тому, чи можливо назначати керівника - генеральним директором, а на протязі певного часу приймати до штату інших директорів, та створювати дирекцію - чи це повинно йти одночасно.

Вика_86 01.11.2011 16:41

Цитата:

Сообщение от Antonina_Li (Сообщение 154876)
можливо назначати керівника - генеральним директором, а на протязі певного часу приймати до штату інших директорів

Так можна.

Мотя 01.11.2011 16:49

Цитата:

Сообщение от Askim_Elena (Сообщение 154866)
Д але наше підприємство займається будівництвом, а там було автопідприємство.

Если у предприятия есть автопарк, то почему не может быть такой должности, как зам.директора по...эксплуатации и ремонту ТС?:dont know::reverie:
Предприятие вправе само составлять ШР, согл. ст.64 ХКУ...

Цитата:

Сообщение от Julie (Сообщение 154874)
згідно ст. 64 Господарського Кодексу України, підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру.

----------
Цитата:

Сообщение от Julie (Сообщение 154874)
Чесно кажучи, не зрозуміло, якої допомоги Ви потребуєте.

Хотят, чтобы мы им составили ШР.
Не зная как и что? И чем кто что дышит и чем, собственно, все занимаются и что такое - это самое предприятие..
Я за такое не берусь, если честно...
Это навскидку так..ну какие отделы могут быть в рекламном агентстве?
- отдел заказов
- Отдел разработки
- Производственный отдел
- Отдел по связям
- Планово-исследовательский отдел
- отдел макретинга (наверное, это тоже самое, что и плановый)
- типографский отдел
- рекламный отдел
- АХО
- Бухи
- ОК
- ОТ
- юротдел

Antonina_Li 03.11.2011 10:12

Генеральний директор
 
Всім доброго ранку
В мене нагальне питанння - в який строк після призначення на посаду генерального директора повинна формуватися дирекція (призначатися інші директори?). Є якісь терміни?
Або де можна почитати таку інформацію.
Дуже дякую.

Mardge 03.11.2011 10:40

Цитата:

Сообщение от Antonina_Li (Сообщение 155033)
Є якісь терміни?

Немає.

Hamynam 24.11.2011 15:52

Сервісна служба
 
Добрий день, мешканці форуму!
Сподіваюсь, що Ви мені допоможете визначитись і не наробити помилок в такому питані. На підприємстві, яке займається проектними та монтажними роботами інженерних мереж (опалення, водопостачання та ін.), створюємо «Сервісну службу», яка буде займатися гарантійним, сервісним і експлуатаційним обслуговуванням об’єктів . Стало питання, як вірно назвати службу та посаду начальника цієї служби? В мене такі варіанти, але можливо вони хибні:reverie::
1. Відділ «Служба сервісу», посада «Начальник служби сервісу» (1222.2);
2. Відділ «Аварійно –диспетчерська служба», посада «Начальник аварійно-диспетчерської служби» (1222.2).

Mardge 01.12.2011 01:34

Цитата:

Сообщение от Hamynam (Сообщение 157433)
1. Відділ «Служба сервісу», посада «Начальник служби сервісу» (1222.2);
2. Відділ «Аварійно –диспетчерська служба», посада «Начальник аварійно-диспетчерської служби» (1222.2).

Ці назви утворені від "Начальник служби (промисловість)"?
ДКХП на неї читали?

Hamynam 01.12.2011 09:59

Цитата:

Сообщение от Mardge (Сообщение 158231)
Ці назви утворені від "Начальник служби (промисловість)"?
ДКХП на неї читали?

Так, посади від «Начальник служби (промисловість). Випуск ДКХП 63 «Газове господарство міст, селищ та населених пунктів».
Служба буди займатися гарантійним, сервісним і експлуатаційним обслуговуванням саме газового обладнання (автономне опалювання), яке наше підприємство і встановлює, тому я і обрала Випуск 63.
Тому я звернулась за допомогою, бо тільки вчуся працювати з КП:redface:

Mardge 01.12.2011 10:21

Все правильно, тільки назва структурного підрозділу - служба, а не відділ під назвою "служба", я так думаю...

Asatan 06.12.2011 10:53

Здравствуйте, помогите пожалуйста, с должностью "Плиточник" в классификаторе не могу найти, как ее можно "обозвать"? Спасибо большое.

Мотя 06.12.2011 11:09

Какую плитку он укладывает? На дороге?
Или где?

Asatan 06.12.2011 11:14

На территории АЗстанции, и внутри - стены, потолок.
Какую? Даже не знаю, это рабочие, какую дадут.. (цементную, керамическую :?)

Мотя 06.12.2011 11:27

7132

64
Лицювальник-плиточник

Asatan 06.12.2011 11:32

СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ! ВЫ МЕНЯ УЖЕ ТАК МНОГО РАЗ ОТ УВОЛЬНЕНИЯ СПАСАЛИ! СПАСИБО :bow:

Мотя 06.12.2011 11:37

:roll::acute:от какого такого увольнения, Asatan?;)
Еще ни одного не уволили за то, что он не сразу сориентировался в КП или..не смог правильно перевести...:dont know:
По крайней мере, за плохое знание укр.языка меня еще не увольняли...:dont know::smls10:

silvia 14.12.2011 10:47

Допоможіть шановні експерти))
Свого часу працівників було прийнято на посади інженер-проектувальник, хоча займались працівники фактично різними видами роботи ( проектували різного виду інженерні мережі). Яким чином зараз розширити / уточнити ці посади відповідно до напрямку ( наприклад - інженер-проектувальник систем вентиляції, інженер-проектувальник систем електропостачання тощо....) Якого змісту повинен бути наказ та записи у ТК?

Befis 14.12.2011 11:12

Цитата:

Сообщение от silvia (Сообщение 159643)
Яким чином зараз розширити / уточнити ці посади відповідно до напрямку

http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=13583
Цитата:

Сообщение от silvia (Сообщение 159643)
Якого змісту повинен бути наказ та записи у ТК?

http://hrliga.com/index.php?module=p...p=view&id=1377

silvia 14.12.2011 12:40

до чого тут 1 ссилка?? нерозумію....2 ссилочка - назва відповідає класифікатору потрібно внести уточнення...


Часовой пояс GMT +3, время: 03:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA