Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Увольнение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Звільнення матеріально-відповідальної особи (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=5832)

oper 19.02.2009 14:29

Звільнення матеріально-відповідальної особи
 
Комірник (матеріально-відповідальна особа) написав заяву на звільнення. У зв’язку з чим створена комісія для передачі ТМЦ. У ході передачі ТМЦ виявлено невідповідність матеріалів (замість листа стального однієї марки в наявності лист стальний іншої марки і т.д. ). На даний час комірник на лікарняному, що унеможливлює подальшу роботу комісії. У інструкції № 69 від 11.08.1994 року по інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів та розрахунків не визначено обов’язковість присутності матеріально відповідальної особи при проведенні інвентаризації. Як у цьому випадку краще поступити підкажіть будь-ласка хто стикався. Комірник людина «дуже проблемна», будучи на лікарняному пише заяви в різні інстанції про те, що йому не виплатили зарплати, не видали трудову книжку і т.д. (хоча він ще не звільнений) :dont know:

tapolichuk@ukr.net 19.02.2009 15:25

Я думаю треба підготувати наказ - про перенесення строків проведення інвентарізації на термін дії листка непрацездатності відповідальної особи., а потім відновити роботу

oper 20.02.2009 10:09

Дякую за відповідь! Я теж думаю, що без МВО роботу краще не проводити. А як бути з невідповідністю матеріалів :?

tapolichuk@ukr.net 20.02.2009 13:59

Ну это должен решить руководитель, а поработать над его резолюцией - бухгалтерия

Iren@ 20.02.2009 14:06

А я вважаю, що інвентаризацію треба проводити, оскільки працівника можете взагалі не дочекатись, якщо його хвороба поступово перетвориться на звільнення.

oper 20.02.2009 14:54

Дякую за відповіді! А як провести подальшу інвентаризацію, із залученням свідків- робочих цього ж підприємства :?

anatol_ua 20.02.2009 15:36

Ага, и бабушку-соседку приведите, и мамаш, которые гуляют с детьми... :D
На предприятии приказом руководителя создана инвентаризационная комиссия, состоящая минимум из 3 чел.
(да ещё + председатель).
В составе комиссии обычно уважаемые, честные люди, так зачем привлекать ещё кого-то ? :dont know:
А вот если МОЛ (завскладом) не поверит выводам комиссии :twisted: ,
тогда привлечём юристов, адвокатов и пр. суперчестных и независимых людей... (вплоть до Ernst&Young :eek: )

oper 20.02.2009 16:16

Дякую за відповідь. Я краще запросила б резидентів Камеді Клаб-не так гірко було.

anatol_ua 20.02.2009 16:42

А резидентів Камеді Клаб запросимо тоді, коли всіх отаких "працівників" позвільняємо на ... вулицю :D

oper 01.06.2009 12:59

Звільнення матвідповідального
 
У березні місяці керівництво підприємства звільнило працівника (начальника цеху)за угодою сторін (п.1 ст.36 КЗпП), який був матеріально відповідальною особою. Перед звільненням підписали наказ про передачу мат.цінностей, створили відповідну комісію т.д. Через два місяці після звільнення комісія пише службову записку керівникові про те, що мат.відповідальний начальник цеху не передав мат.цінності на дзвінки не відповідає. Чи можливо працювати комісії без цього працівника(який передає матеріали, зазначивши це у протоколі і акті прийому-передачі) і чи доцільно
направити матеріали до суду якщо звільнили цього начальника за згодою сторін?


Часовой пояс GMT +3, время: 05:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA