Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Увольнение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Отпуск с последующим увольнением (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=2300)

Gavrysh 09.09.2011 13:29

Доброго дня, шановні!
Прошу поради з наступного питання:
працівник, який знаходиться у щорічній основній відпустці з 01.09.2011 р., написав 08 вересня заяву про звільнення за власним бажанням з 09 вересня. У звязку з тим, що звільнення проходить із-за особистого конфлікту з керівництвом, останнє (директор), слухати не хоче про звільнення в останній день відпустки, тобто 24 вересня, й "кричить", щоб звільнили такого працівника 09 вересня.
питання як звільняти: за власним бажанням (?) чи за згодою сторін з 09.09., або все ж таки 24.09.? і як бути з компенсацією за невикористані дні відпустки, якщо звільнити до 24.09.?:dont know: Порадьте, будь-ласка!

respect 09.09.2011 18:53

Цитата:

Сообщение от Gavrysh (Сообщение 149496)
написав 08 вересня заяву про звільнення за власним бажанням з 09 вересня.


Цитата:

Сообщение от Gavrysh (Сообщение 149496)
про звільнення в останній день відпустки, тобто 24 вересня,

Для начала давайте разберемся какая дата увольнения-то

Gavrysh 09.09.2011 18:58

Дата така: працівник хоче звільнитись 09 вересня, а заяву написав 08 вересня

respect 09.09.2011 19:12

Цитата:

Сообщение от Gavrysh (Сообщение 149561)
Дата така: працівник хоче звільнитись 09 вересня, а заяву написав 08 вересня

Цитата:

Сообщение от Gavrysh (Сообщение 149496)
(директор), слухати не хоче про звільнення в останній день відпустки, тобто 24 вересня, й "кричить", щоб звільнили такого працівника 09 вересня.

Это Ваши цитаты. Сотрудник хочет уволиться 9 и руководитель тоже. В чем у Вас проблема???

Мотя 09.09.2011 19:15

Цитата:

Сообщение от Gavrysh (Сообщение 149561)
заяву написав 08 вересня

Вот и уволят его 22 числом.
Цитата:

Сообщение от Gavrysh (Сообщение 149496)
за власним бажанням (?) чи за згодою сторін з 09.09.,

Если работодатель согласен, то уволит его 9, по ст.36,п.1.
Надо переписывать заявление.

Цитата:

Сообщение от Gavrysh (Сообщение 149496)
або все ж таки 24.09.?

Почему 24?
Цитата:

Сообщение от Gavrysh (Сообщение 149496)
і як бути з компенсацією за невикористані дні відпустки, якщо звільнити до 24.09.?

Посчитайте, сколько ему положено компенсации..
Мы же не знаем...:dont know:
Цитата:

Сообщение от respect (Сообщение 149562)
Сотрудник хочет уволиться 9 и руководитель тоже. В чем у Вас проблема???

Проблем нет..
Надо переписать заявление на увольнение по ст.36,п.1.
Согласование ж достигнуто...

Gavrysh 09.09.2011 19:20

Цитата:

Сообщение от respect (Сообщение 149562)
Это Ваши цитаты. Сотрудник хочет уволиться 9 и руководитель тоже. В чем у Вас проблема???

Проблема в тому, що працівник знаходиться у відпустці до 24 вересня. І якщо звільняти як він и керівництво хоче 09 вересня - як тоді бути із компенсацією за невикористані ним дні відпустки, яку він раніше сам й попросив?

respect 09.09.2011 19:24

Ну наконец-то я поняла откуда 24 взялось.

Тогда ув. Мотя ответила на Ваши вопросы. Пусть хотят и кричат сколько угодно, у Вас есть заявление на увольнение по собственному желанию. Ваша ОБЯЗАННОСТЬ уволить его через две недели.

Gavrysh 09.09.2011 19:25

Дуже дякую! мабуть буду звільняти за згодою сторін:D
треба щоб заяву переписав (буде брикатися):D
ще й бухгалтерія мені "дякую" не скаже:reverie:

respect 09.09.2011 19:29

Удачи!!!

Мотя 09.09.2011 19:29

Цитата:

Сообщение от Gavrysh (Сообщение 149564)
як тоді бути із компенсацією за невикористані ним дні відпустки, яку він раніше сам й попросив?

Это чем речь идет?
Что он раньше просил?
Компенсацию?
Немного я не поняла...:reverie:
Цитата:

Сообщение от Gavrysh (Сообщение 149567)
ще й бухгалтерія мені "дякую" не скаже:reverie:

Ну, работа у них такая: расчетами-пересчетами заниматься..они, между прочим, за это деньги получают...:dont know:;)


Часовой пояс GMT +3, время: 17:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2020 © «МЕДИА-ПРО» 2020 © «HR-Лига»