Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Социальное страхование и пенсионное обеспечение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Інструкція про порядок заповнення листка непрацездатності (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=15242)

Brouch intellects 28.03.2012 08:59

Інструкція про порядок заповнення листка непрацездатності
 
подскажите пожалуйста, в этой Инструкции в пункте 9 (про вагітність і пологи) сказано
Цитата:

у графі "Стати до роботи" - дата закінчення відпустки
если больничный с 27.03.12, то правильно в этой графе писать 30.07.2012 или 31.07.2012 - ?
126 дней истекает 30.07

Шутюр баад 28.03.2012 09:07

Вы уверены, что дней -- 126, а не - 140???

Brouch intellects 28.03.2012 10:13

у меня уже есть больничный, там проставлено 126.
понимаете, бухгалтерия говорит, что в графе "стати до роботи" нужно писать по инструкции 30.07.12, так як в цей день закінчується відпустка

Trishka 28.03.2012 10:40

А как можно "стати до роботи" в последний день отпуска - бухгалтерия не говорит? :reverie:

Brouch intellects 28.03.2012 10:52

Цитата:

Сообщение от Trishka (Сообщение 168954)
А как можно "стати до роботи" в последний день отпуска - бухгалтерия не говорит? :reverie:

о чем я и спрашиваю, они ссылаются на эту Инструкцию. Я выше написала - п. 9 инструкции

9. У графі "Діагноз первинний" позначається термін вагітності на час звернення, у графі "Діагноз заключний" - орієнтовний термін пологів, у графі "Причина непрацездатності:" - "вагітність та пологи"; у графі "Режим:" - "амбулаторний та стаціонарний"; у графі "Звільнення від роботи" одним рядком записується сумарна тривалість відпустки з відміткою дати відкриття ЛН, у графі "Стати до роботи" - дата закінчення відпустки. ЛН затверджується підписом лікуючого лікаря, завідувача жіночої консультації, для іногородніх жінок - додатково керівником закладу охорони здоров'я. ЛН завіряється печаткою закладу охорони здоров'я. Додаткові дні післяпологової відпустки при патологічних пологах і багатоплідній вагітності оформлюються окремим (додатковим) бланком ЛН.

Мотя 28.03.2012 10:57

Здесь бухи не виноваты..:dont know:
Это не они так говорят, это так говорит наш мудрый учитель- законодатель:cry::

9. У графі "Діагноз первинний" позначається термін вагітності на час звернення, у графі "Діагноз заключний" - орієнтовний термін пологів, у графі "Причина непрацездатності:" - "вагітність та пологи"; у графі "Режим:" - "амбулаторний та стаціонарний"; у графі "Звільнення від роботи" одним рядком записується сумарна тривалість відпустки з відміткою дати відкриття ЛН, у графі "Стати до роботи" - дата закінчення відпустки. ЛН затверджується підписом лікуючого лікаря, завідувача жіночої консультації, для іногородніх жінок - додатково керівником закладу охорони здоров'я. ЛН завіряється печаткою закладу охорони здоров'я. Додаткові дні післяпологової відпустки при патологічних пологах і багатоплідній вагітності оформлюються окремим (додатковим) бланком ЛН.

От таке...И ШО тут зробышь?:cry:

Trishka 28.03.2012 11:02

Цитата:

Сообщение от Мотя (Сообщение 168957)
Здесь бухи не виноваты..:dont know:
Это не они так говорят, это так говорит наш мудрый учитель- законодатель:cry::

:dash2::cry::dash2:

Brouch intellects 28.03.2012 11:20

так чего делать, дорогие коллеги?

сомневаюсь, что в женской консультации знали эти все инструкции и прописали дату по Инструкции.

если как по правилу, то в той графе должно стоять 30 июля

Мотя 28.03.2012 11:40

Что стоит у Вас в "Стати до роботи"? Какое число?

Brouch intellects 28.03.2012 11:50

31.07.2012


Часовой пояс GMT +3, время: 14:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA