Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Совместители. Переводы. Перемещения (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Запись в трудовую книжку совместителя (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=4820)

Татьяна К. 19.10.2009 15:33

Цитата:

Сообщение от fidji (Сообщение 76318)
А все же - кто ей будет делать запись - ЦЗ?
Интересно просто.

Таки Ви не почитали Інструкцію про порядок ведення ТК :redface:.
У довідці з роботи за сумісництвом вкажіть з якого числа працює сумісник, номер і дату наказу про прийом на роботу, повну назву підприємства, структурного підрозділу і посаду працівника. Саме ці дані і внесуть у ТК за основним місцем роботи.

anatol_ua 19.10.2009 16:48

Я так думаю, что (если это не первая запись) запись должен сделать ЧП, а заверить печатью - ЦЗ.
Но подкрепить своё мнение конкретным указанием на НПА - не могуdont know

О, так я тут долго отсутствовал...
Действительно, для того, чтобы пойти пообедать, достаточно было выдать справку о работе по совместительству:thumbs up:

fidji 20.10.2009 08:59

ого...
справку тетке я сразу наклепала, выпровадить было сложно. Настаивала, чтобы я ей делала запись. А на счет ЦЗ я спрашивала, потому что, как писалось выше, работает она на ЧП, а на сколько мне известно, записи/печать делает ЦЗ. Анатолий меня понял, за что ему огромное спасибо. А ЧП пусть сам теперь разбирается, как поступать, я спрашивала так - для общего развития.

Всем спасибо за участие!!!

Lechenka 18.06.2010 17:50

Будьте любезны подскажите, могу ли я отдать Трудовую книжку работнику для того чтобы он сделал запись, о том что он работает по совместительству на другом предприятии. И как я понимаю, запись о совместительстве будет следующей после записи о принятии на наше предприятие. А когда мы его уволим (следующая запись), то тогда они должны его принять как на основное место работы?

Ой народ спасибо всем я сама все нашла!!!!:boast::yahoo:

yara 18.06.2010 18:03

Цитата:

Сообщение от Lechenka (Сообщение 102253)
...как я понимаю, запись о совместительстве будет следующей после записи о принятии на наше предприятие. ...

Запис про роботу за сумісництвом вноситься за основним місцем роботи (тобто у Вас), на підставі підтверджуючих документів.
І так, коли Ви його звільните, то та роботе стане основним місцем роботи.

zlatka 03.07.2010 14:11

Допоможіть проаналізувати ситуацію!!!! Оформляю на роботу нового співробітника. Він надав свою трудову книжку. В його ТК наявні такі записи: запис про початок і закінчення навчання у ВУЗі, запис про службу в Збройних силах України, запис про прийом на роботу тренером в школу, і нарешті увага! запис про переведення на 0,5ставки і на роботу за сумісництвом. Жодної печатки в трудовій немає. Останній запис зроблено 05.05.2007р!! За словами новоспеченого працівника він продовжує працювати в школі за сумісництвом. Печатка в ТК ставиться при звільненні, тому печаток в ТК і немає, адже всі записи було зроблено у відділі кадрів в школі. Тим не менше раз працівника переведено на роботу за сумісництвом, то це означає, що він одночасно ще десь працював за місцем основної роботи і повинні бути записи в трудовій!!! Працівник відмовчується і не може внятно пояснити ситуацію. Моє припущення - у нього 2 трудових книжки. Як мені правильно діяти в такій ситуації при оформленні такого працівника на роботу? Працівник повинен приступити до роботи з понеділка 05.07.10, трудову приніс ввечері в п'ятницю 02.07.10. Заздалегідь прошу вибачення, якщо запитання некоректне. Ваша допомога мені дуже потрібна. Я не кадровик, а бухгалтер. Так як підприємство маленьке (6-ро осіб), то на мене покладено ще й обов'язки кадровика, а відповідного досвіду немає.

temka 04.07.2010 00:21

На работу не брать, в понедельник к работе не допускать без предъявления нормально оформленной трудовой. Если юлит с трудовой, то и с рfботой на вашу компанию может чудонуть.
Или взять по совместительству, если вам уж так нужен сей кадр. При трудоустройстве по совместительству, трудовую не предъявляют.

zlatka 06.07.2010 19:06

А які правильні записи повинні насправді бути в трудовій працівника, виходячи з того, що він закінчив аграрний університет, служив в армії, працював в школі за основним місцем роботи, а з 2007р переведений в школі на роботу за сумісництвом. Одночасно підписав контракт на службу в Збойних Силах України. Нещодавно звільнений з лав Збройних сил.
Виправте мене, будь-ласка, якщо я помиляюсь:
1-2 записи про навчання і службу в армії повинні зробити за першим місцем роботи (в школі),
3. далі - зпис про прийняття на роботу в школу
4. запис про звільнення з роботи з посади тренера-викладача. Повинні поставити в школі печатку під записом про звільнення. Одночасно з наказом про звільнення повинні були видати наказ про прийом на роботу за сумісництвом і віддати трудову книжку працівнику. (на даний момент в його ТК стоїть запис "переведено на роботу за сумісництвом" і печатки немає)
5. в Збройних силах повинні були зробити запис про контрактну службу
6. в Збройних силах повинні зробити запис про розірвання чи припинення контракту і поставити печатку.
На даний момент кандидат в працівники намагається відновити записи в трудовій і йому потрібно керівництво до дій, куди звертатись. тому прошу мене виправити, коли що не так, щоб не наламав дров

Татьяна К. 06.07.2010 20:29

Вважаю, Ви все правильно розписали.

lavie 03.09.2010 10:02

Запись в трудовую совместителя при увольнении
 
Добрый день! Возник вопрос, хотела бы с вами посоветоваться. Совместителю сделали запись в трудовую, еще до меня. Я знаю, что книжка трудовая совместителя находиться по основному месту работы. теперь пришло время его увольнения. Я уверена, что мне нужно вернуть ему трудовую, выдать копию приказа об увольнении и пусть по основному месту ему сделают запись об увольнении. Возможно, я ошибаюсь, помогите, пожалуйста. Спасибо


Часовой пояс GMT +3, время: 18:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA