Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Увольнение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Увольнение по ст.38 ч.3 (неисполнение работодателем трудового законодательства) (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=3726)

Х32 24.07.2008 16:30

На мою думку, якщо збираєтесь йти до суду, то обов"язково треба в заяві вказати в зв"язку з порушенням роботодавцем.... відстоювати свої права треба res

zinus 24.07.2008 20:04

Ilit, ненене :) учитывая что я уже понял с чего вы поняли, то спешу успокоить - мы работаем в разных организациях с работником, чью заяву я тут рассусоливаю :) у нас всьо чотко :)

Ilit 25.07.2008 08:59

Цитата:

Сообщение от zinus
Ilit, ненене :) учитывая что я уже понял с чего вы поняли, то спешу успокоить - мы работаем в разных организациях с работником, чью заяву я тут рассусоливаю :) у нас всьо чотко :)

Покы Вы не ответили, даже спать не могла :redface:
Но, к сожалению, такая ситуация - частое явление.
У меня когда-то по такой статье уволился юрист - выплатили 3 заработных платы :dont know:

zinus 25.07.2008 09:30

А то, что стало причиной увольнения, устранили?

Ilit 25.07.2008 09:32

Цитата:

Сообщение от zinus
А то, что стало причиной увольнения, устранили?

Знаете, не всегда деньги появляются быстро... Иногда на это уходят два месяца...

zinus 30.10.2008 12:09

Доброго дня!

Порадьте будь ласка: що робити працівникові при звільненні, якщо в трудовій зроблено неправильний запис про причину звільнення (замість ст.38 ч.3 написано просто за "власним бажанням ст.38"), а також відсутні інші записи (не вказано категорію посади, не продубльовано в російськомовному розділі ТК)?

Тобто питання таке: чи забирати трудову, чи вважати її оформленною так, що не відповідає вимогам й затримка виправлень - це затримка видачі ТК працівнику?

І ось ще трохи атракціону: працівник приїхав на робоче місце 30.10.2008 - в останній день "відпустки з подальшим звільненням" (це за 40 км від міста, де мешкає персонал підприємства).

але виявилося що доступ до кадровика, в якого зберігається ТК, працівнику закрито (режимний об'єкт) й керівник забрав ТК з собою з метою її видачі "в гОроді".

В наслідок цього працівник промерзає за дверима заводу майже цілий день й не отримує документи й розрахунок (транспорт додому буде подано в кінці дня, а інакше ніяк не можна залишити територію підприємства).

Свідків того, що працівник прибув за ТК й розрахунком, багато (в тому числі автоматизована система доступу, яка заблокувала доступ, коли до пінпаду було прикладено електронну перепустку). Заблоковано у зв'зку із звільненням, у розблокуванні перепустки на день звільнення було відмовлено.

Після запитання керівникові по телефону типу "якого біса?", супер-бос повідомив про те, що "вчора вам було надіслано листа поштою з інформацією, що отримати ТК слід за межами робочого місця".
Листа, звісно, ніхто ще не отримав, бо до пошти треба сьогодні ще доїхати.

То що порадите робити з ТК? Та як бути з помилками в трудовій, коли вимагати їх виправлення?

(щодо розрахунку при звільненні - окрема тема, дуже багато порушень, то вже буде суд).

anatol_ua 30.10.2008 12:47

1. Звідки відомо про неправильні записи, якщо ТК не отримав ?
2. А як же розписатися в отриманні ТК (у гОроді :eek: )?
3. Факт недопуску на підприємство для отримання ТК - ще один привід звернення до суду.
4. На мою думку, слід їздити на підприємство кожний день і фіксувати цей факт - потім вимагати оплати всіх цих днів, поки не отримаєте ТК :wink:

tukalo 30.10.2008 12:52

Мене цікавить чи роботодавці дійсно роблять вищезгаданий запис в трудовій. У мене просто малий досвід і інтересно, як це відбувається на практиці.

kulabok 30.10.2008 12:57

Цитата:

Сообщение от tukalo
Мене цікавить чи роботодавці дійсно роблять вищезгаданий запис в трудовій. У мене просто малий досвід і інтересно, як це відбувається на практиці.

Как правило (не без исключений конечно) работодатель когда видит ТАКОЕ заявление, начинает ДУМАТЬ и просит переписать заяву на простое ПСЖ и обещает его удовлетворить в указанные сотрудником сроки, а сотрудник обычно когда доведен до написания ТАКОГО заявления уже ничего не хочет в принципе кроме как поскорее покинуть компанию. В итоге договариваются об увольнении ПСЖ но с учетом пожелания по срокам самого сотрудника.

Молли 30.10.2008 13:01

Вибачте, що, можливо, не зовсім в тему.
Промайнуло речення про те, що в трудовій треба дублювати запис і в російській частині. Що я пропустила?
Поки що бачила лише одну таку книжку. "Из Данецка".


Часовой пояс GMT +3, время: 21:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA