Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Дополнительный отпуск по совместительству (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=5742)

taranova 13.02.2009 10:08

Дополнительный отпуск по совместительству
 
Извините пожалуйста, может эта тема уже освещалась на форуме, но я ее не нашла. У работника основное место работы и по совместительству на одном предприятии. По основоному месту он имеет допол.отпуск за ненормированный раб. день. По совместительству у него такая же должность и соответственно допол. отпуск.
Вопрос: по совместительству как предоставляется доп. отпуск, если он вообще предоставляется. :dont know:
Спасибо за ранее.

Iren@ 13.02.2009 10:30

У сумісників не може бути ненормований робочий день, оскільки в них є основне місце роботи. Працівникам, що виконують роботу за сумісництвом, додаткова відпустка за ненормований робочий день НЕ НАДАЄТЬСЯ.

taranova 13.02.2009 11:59

Iren@, большое Вам спасибо.

tapolichuk@ukr.net 16.02.2009 16:44

Якщо робітник займає дві псади на оному підприємстві це називається суміщення посад. То ж , звісно, що одна й таж людина на підприємстві не може мати дві додаткові відпустки, за одним і тим же пунктом в колдоговорі.

GarkushaKsena 16.05.2019 15:35

Додаткову відпустка як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом
 
Працюю за сумісництвом, маю право на додаткову відпустку за ненормований робочий день по основній посаді. Чи можу я отримати зазначену відпустку, як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом? Чи може за сумісництвом я маю право на відпустку за роботу яка пов'язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров'я (згідно додатку 2 Список виробництв, робіт, професій і посад, затверджуваним Кабінетом Міністрів України. Посада зазначена у колективному договорі)

Andry 16.05.2019 17:54

Цитата:

Сообщение от GarkushaKsena (Сообщение 237180)
Працюю за сумісництвом, маю право на додаткову відпустку за ненормований робочий день по основній посаді. Чи можу я отримати зазначену відпустку, як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом?

За основним місцем роботи - можете, за сумісництвом - ні, тому що за сумісництвом ви працюєте неповний робочий день. Ненормований робочий день не застосовується для працівників, зайнятих на роботі з неповним робочим днем (читайте наказ Мінпраці N 7 від 10.10.97 " Про затвердження Рекомендацій щодо порядку надання працівникам з ненормованим робочим днем щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці" )
Цитата:

Сообщение от GarkushaKsena (Сообщение 237180)
Чи може за сумісництвом я маю право на відпустку за роботу яка пов'язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров'я (згідно додатку 2 Список виробництв, робіт, професій і посад, затверджуваним Кабінетом Міністрів України. Посада зазначена у колективному договорі)

Маєте право лише за умови, коли час фактичної роботи із шкідливими, важкими умовами або з особливим характером праці становить не менше половини тривалості робочого дня, встановленої для працівників даного виробництва, цеху, професії або посади (див. ст.9 Закону "Про відпустки")


Часовой пояс GMT +3, время: 14:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA