Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Отпуск за ненормированный рабочий день (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=18165)

katia- 09.10.2012 12:10

Отпуск за ненормированный рабочий день
 
Я є посадовою особою місцевого самоврядування. Колективним договором нашої установи передбачено надання 7 днів додаткової відпустки для працівників з ненормованим робочим днем: керівникам структурних підрозділів, бухгалтерам, водіям, секретарям , прибиральницям і навіть друкаркам. Але в переліку таких працівників немає жодної посадової особи місцевого самоврядування: керівника, його заступників, юриста, начальника відділу кадрів тощо. Я вважаю, що тут є порушення норм чинного трудового законодавства, оскільки колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і розповсюджується на всіх працівників.
На думку працівників державної інспекції праці дані 7 днів додаткової відпустки вже включені в основну щорічну (з чим я категорично не погоджуюсь).
Обмежень (заборон) для надання посадовим особам місцевого самоврядування додаткової відпустки за ненормований робочий день у чинному законодавстві я не можу знайти. Але й чіткої вказівки про право посадових осіб місцевого самоврядування на даний вид відпусток в Законі України «Про службу в органах місцевого самоврядування» немає. Разом з тим зазначено, що право на даний вид відпустки мають працівники з ненормованим робочим днем.
Чи буде правомірним встановлення колективним договором щорічної додаткової відпустки за ненормований робочий день для працівників, робота яких фактично відповідає поняттю роботи з ненормованим робочим днем, але які є одночасно посадовими особами місцевого самоврядування?
бо молодим людям які тільки почали працювати до передбачених надбавок за вислугу років ще якось дожити треба...

Iren@ 12.10.2012 22:41

Я розумію позицію інспекторів праці, і пояснення, на мою думку, тут таке.
Статтею 21 ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування" встановлено, що посадовим особам місцевого самоврядування надається щорічна відпустка тривалістю 30 календарних днів.
Статтею 4 ЗУ "Про відпустки" визначено, що до щорічних відпусток належать:
  • основна відпустка;
  • додаткова відпустка за роботу із шкідливими та важкими умовами праці;
  • додаткова відпустка за особливий характер праці;
  • інші додаткові відпустки, передбачені законодавством.
Як бачите, поняття "щорічна відпустка" включає в себе щорічну основну відпустку і щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці (у т. ч. за ненормований робочий день).
І чим ваші молоді люди "ображені" - тривалістю відпустки 30 днів? Хіба це мало?
Мене дивує, чому прибиральникам встановлено ненормований робочий день і за що їм надавати щорічну додаткову відпустку, але то вже інша справа.

katia- 15.10.2012 09:41

Дякую, Iren

ЛЕНОЧКА 21.06.2013 16:23

Отпуск за ненормированный рабочий день
 
Добрый день, сомневаюсь в данном вопросе
Директор идет в отпуск, но назначен с середины года.
Отпуск за ненормированный раб. день предоставляется и рассчитывается за календарный год или за рабочий год (как ежегодный)?
И на что можно Законодательно сослаться?

Заранее спасибо!

Inka 21.06.2013 16:34

Цитата:

Сообщение от ЛЕНОЧКА (Сообщение 192314)
Отпуск за ненормированный раб. день предоставляется и рассчитывается за календарный год или за рабочий год (как ежегодный)?

Этот отпуск и является ежегодным.

Цитата:

Сообщение от ЛЕНОЧКА (Сообщение 192314)
И на что можно Законодательно сослаться?

На статьи 6 и 8 ЗУ "Об отпусках".

ЛЕНОЧКА 21.06.2013 20:01

Спасибо, а в приказе указывать период 03.01.2013-02.01.2014, как и при основном ежегодном отпуске?:redface:

Inka 21.06.2013 20:51

Да.

bva 02.07.2013 13:47

Побеспокою своей ситуацией: должность, которую занимает работник, ранее не предполагала права на дополнительный отпуск с ненормированным рабочим днем, но потом была включена в соответствующий список. Применительно к рассматриваемому примеру: период работы работника - с 03.01.2013 по 02.01.2014, а изменения в колдоговор внесены, допустим, с 01.07.2013г. Какой период указывать в этом случае?

Inka 02.07.2013 14:37

Цитата:

Сообщение от bva (Сообщение 192574)
Применительно к рассматриваемому примеру: период работы работника - с 03.01.2013 по 02.01.2014, а изменения в колдоговор внесены, допустим, с 01.07.2013г. Какой период указывать в этом случае?

Период указывать тот же. А начинать рассчитывать полагающееся работнику количество дней доп. отпуска - с 01.07.2013г.

esar 03.07.2013 14:59

Цитата:

Сообщение от ЛЕНОЧКА (Сообщение 192314)
.....
Директор идет в отпуск, но назначен с середины года.....

Цитата:

Сообщение от ЛЕНОЧКА (Сообщение 192320)
...а в приказе указывать период 03.01.2013-02.01.2014, как и при основном ежегодном отпуске?

03.01 - це середина року?
А коли ж тоді у нього початок? :reverie:


Часовой пояс GMT +3, время: 18:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA