Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Социальное страхование и пенсионное обеспечение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Больничный во время отпуска (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=7127)

anatol_ua 20.10.2009 13:22

Leva, вибачте, але Ви неуважно прочитали пост esar !
Не "заднім числом", а після пояснень причин відсутності видається коригуючий табель, до якого прикладаються пояснюючі документи.
Бухгалтерія на його підставі робить перерахунок.
Саме так я і роблю, коли приносять ЛН після подачі табелю до бухгалтерії...
Усьо чьотко і чесно !

Leva 20.10.2009 13:29

Цитата:

Сообщение от anatol_ua (Сообщение 76483)
Leva, вибачте, але Ви неуважно прочитали пост esar !

Я все уважно прочитав. Абсолютно згоден з esar. Моє зауваження стосувалося попередніх постів інших участників форуму, що рекомендували "переписати" табель.

ryabinka 20.10.2009 13:30

Если человек написал заявление его можно уволить в тот день когда он просит, при этом все выплаты (больничного и отспуск) выплатить.

Цитата:

Сообщение от esar (Сообщение 76476)
1. В табелі нічого виправляти не можна.
Якщо причини неявки працівника з'ясуюються вже після оформлення табелю, то на цього працівника складається уточнюючий (або скоригований) табель за минулий період із зазначенням фактичних причин неявки, підтверджених відповідним документом.

2. Якщо працівник звільнюється не за ініціативою роботодавця, то в день звільнення, визначений заявою (або наказом про надання відпустки) його треба звільнити. Якщо працівник принесе лікарняний, то цей лікарняний необхідно оплатити, а за невикористані днs щорічної відпустки виплатити йому компенсацію (оформити окремим наказом).

Ой, почти продублировала, значет предложения верны.

Nagornaya_Olga 20.10.2009 13:43

2. Якщо працівник звільнюється не за ініціативою роботодавця, то в день звільнення, визначений заявою (або наказом про надання відпустки) його треба звільнити. Якщо працівник принесе лікарняний, то цей лікарняний необхідно оплатити, а за невикористані днs щорічної відпустки виплатити йому компенсацію (оформити окремим наказом).[/quote]

Подскажите, пожалуйста, если работника увольняют по соглашению сторон, но инициатива была руководства, сейчас он на больничном (в середине отпуска). После выхода из больничного хочет продлить отпуск.
Можем ли мы уволить этого работника не продлевая отпуск в день оговоренный в заявлении об увольнении несмотря находится работник на больничном или уже вышел из него до даты увольнения?

anatol_ua 20.10.2009 13:51

Цитата:

Сообщение от Leva (Сообщение 76484)
Я все уважно прочитав. Абсолютно згоден з esar. Моє зауваження стосувалося попередніх постів інших участників форуму, що рекомендували "переписати" табель.

Тоді я прошу пробачення:bow:
Це я неуважно прочитав:redface:
:handshake:

esar 20.10.2009 14:13

Цитата:

Сообщение от Nagornaya_Olga (Сообщение 76488)
Подскажите, пожалуйста, если работника увольняют по соглашению сторон, но инициатива была руководства...

Підстави звільнення з ініціативи роботодавця визначені в статтях 40 та 41 КЗпП.
Звільнення за угодою сторін не є звільненням з ініціативи роботодавця (незалежно від того, хто був ініціатором звільнення), оскільки ця підстава зазначена в п. 1 ст. 36 КЗпП.

Якщо працівник щось хоче (у вашому випадку - продовжити відпустку), то це не означає, що всі його забаганки мають беззастережно виконуватися. Крім бажань працівника є ще норми закону.
Тож звільнюйте його таким чином, як я про це писала раніше. Тим більше, що дату звільнення за угодою сторін, визначену раніше, можна змінити (або взагалі відмінити саме звільнення) тільки за новою домовленістю (угодою) сторін. (Я не думаю, що ви погодитеся на якісь зміни угоди з працівником, якому самі ж і запропонували звільнитися).
Доречі, порушення угоди про звільнення (не звільнення в раніше визначений термін) може бути підставою для судового позову з боку працівника...

Nagornaya_Olga 20.10.2009 15:39

Спасибо огромное за профессиональные ответы, подсказки и советы!!!

gulliana 26.10.2009 14:53

Цитата:

Сообщение от esar (Сообщение 76476)
1. В табелі нічого виправляти не можна.
Якщо причини неявки працівника з'ясуюються вже після оформлення табелю, то на цього працівника складається уточнюючий (або скоригований) табель за минулий період із зазначенням фактичних причин неявки, підтверджених відповідним документом.

Все равно еще не до конца поняла - был отпуск, заболел и долго болеет - в табеле: отпуск, "НЗ" - неявки з нез'ясованих причин, когда приходит - делаю корректировочный табель - провожу больничный и переношу отпуск, но тогда получиться, что отпуск будет оплачиваться два раза - первый раз в табеле этого месяца его оплатят, а второй раз когда я его перенесу на необходимые даты в N-ном месяце.

Не сильна в вопросах бухгалтерии. Просветите кто-нить :innocent:

esar 26.10.2009 15:03

На підставі табелю оплачуються тільки дні явки (роботи).
Все інше оплачується на підставі наказів (відпустки, відрядження, "донорські" тощо) та листків непрацездатності.
Отже, у випадку, коли ви наказом перенесете невикористану відпустку (конкретну кількість календарних днів) на інший період, то бухгалтерія утримає з працівника відпускні за цю кількість днів. А коли ви "в іншому періоді" надасте (наказом) невикростані дні відпустки, то бухгалтерія знову нарахує відпускні за цю кількість днів відпустки.

gulliana 26.10.2009 15:06

Огроменное спасибо res
Все понятно


Часовой пояс GMT +3, время: 08:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA