Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Отпуск матери с детьми (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=3548)

Мотя 29.11.2021 13:16

Dura Lex, sed Lex.

ossrps 24.06.2022 11:51

Додаткова відпустка за двома підставами
 
Добрий день. Я мати двох дітей (близнята 6 років). З чоловіком були розлучені, а у 2020 році він помер. Я отримую пенсію по втраті годувальника. Питання: чи маю я право на додаткову відпустку за двома підставам? (1. Двоє дітей до 15 років; 2. Одинока мати.) Дякую за відповідь.

eloissa 24.06.2022 12:23

Добрий день. Так, звичайно, маєте право

Irok 22.08.2022 15:57

Добрий день.
Скажіть, будь ласка, якщо я в 2021 році була у відпусці для догляду за дитиною по досягененню нею трирічного віку, чи має право батько на додаткову соціальну відпуску 10 днів за 2х дітей?
Дякую

eloissa 23.08.2022 08:23

Цитата:

Сообщение от Irok (Сообщение 244188)
якщо я в 2021 році була у відпусці для догляду за дитиною по досягененню нею трирічного віку, чи має право батько на додаткову соціальну відпуску 10 днів за 2х дітей?

Не зрозуміло:dont know:. До чого тут ваша відпустка по догляду? Це різні відпустки, особливо у співвідношенні до прав батька на власну відпустку. І ще - Ви питаєте про відпустку батька за 2021 рік чи за 2022? Поясніть своє питання, будь ласка

taranova 27.03.2023 12:19

Доброго дня!. Підскажіть будь ласка як діяти в наступній ситуації. В цьому році к нам була прийнята працівниця яка має право додаткову відпустку на двох дітей до 15 років. До нас ніде не працювала. Звільняється, просимо щоб вона нам надала довідку про те що батько цю відпустку не використав у цьому році. А вона каже що таку довідку нам не надасть. Як бути, нараховувати їц компенасацю за цю відпустку чи ні?

eloissa 27.03.2023 13:17

Звичайно, нараховувати. Законодавство не містить прямої вимоги про надання такої довідки. Воно нам залишає можливості для власної творчості :lol:
Погано, звичайно, що працівниця не хоче допомогти роботодавцю в такій не дуже складній справі... А чому, до речі, вона відмовляється?
Як варіант: вона може написати власноруч, що просить компенсувати цю відпустку при звільненні, і що таку відпустку її чоловік не використовував

taranova 27.03.2023 16:32

Цитата:

Сообщение от eloissa (Сообщение 244433)
А чому, до речі, вона відмовляється?

Є підозра, в розговорі вона промовилась крізб зуби, що бітько брав цю відпустку

eloissa 28.03.2023 10:50

Батько брав відпустку, але вона все одно хоче компенсацію? Ну якась ситуація типу "казала-мазала":dont know: Тут тільки діалог) ознайомьте її з текстом законодавства з цього питання, і нехай все ж таки напише власноруч, використував чи ні цю відпустку батько дітей. Писати завідому брехню за власним підписом не всі наважуються


Часовой пояс GMT +3, время: 16:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA