Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Совместители. Переводы. Перемещения (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Сумісництво на державному підприємстві (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=12796)

Skidanzuk @mail.ru 09.03.2011 15:17

Сумісництво на державному підприємстві
 
Шановні колеги, добрий день. Потрібна Ваша допомога.
Я працюю на державному підприємстві і хочу влаштуватися на роботу на державне підприємство за сумісництвом.

Мені запропонували посаду юриста (Ставка) з виконанням обовязків інспектора відділу кадрів ( доплата 30 %) і узгодили виинагороду ????.

Відповідно нашого законодавства я повинна бути оформлена на роботу за сумісництвом на 0.5 ставки.

Виходить, що я буду отримувати по наказу тільки половину ставки і все.

Як зробити наказ щоб отримувати всю винагороду що обіцяли?

chsm07@mail.ru 09.03.2011 16:08

Поясніть, що ви маєте на увазі під "узгодили винагороду" і що Ви маєте на увазі під "ставкою"?

Skidanzuk @mail.ru 09.03.2011 16:18

наприклад,
під винагородою, це я так назвала, слід розуміти ставку 1750 грн і 30 % від ставки разом це наприклад, 2275 грн.

Ставка це визначений в штатному розписі посадовий оклад

chsm07@mail.ru 09.03.2011 17:03

Вам запропонували ставку юриста???
Шановна, в штатному розписі зазначається посадовий оклад 1750 та доплати, надбавки та ін. це ще 30 відсотків- всього це буде складати місячній фонд заробітної плати або ( простими словами)це ваша заробітна плата.
Якщо вас приймаюсть за сумісництвом на 0.5 штатної одиниці то ви, відповідно, будете працювати половину місячної ( денної) норми робочого часу і відповідно, отримувати половину заробітної плати.
Як зробити наказ щоб отримувати всю винагороду т.е. заробітну плату? Потрібно працювати повний робочий день. Але як ви можете працювати 18 год. в день офіційно? 8+1 год. по основному місцю роботи, та ще 8+1 год. за сумісництвом ( крім віхідних днів)? Хіба це не викликає підозру?
Я не знаю як це зробити офіційно. Не офіційно знаю.

Skidanzuk @mail.ru 09.03.2011 17:14

є один варіант - я отримую половину посадового окладу.
на іншого штатного працівника видається наказ (звісно з погодженням працівника) на здійснення доплати, наприклад, у розмірі 75 % за вакантною посадою інспектора відділу кадрів до його посадового окладу (За суміщення посад).

chsm07@mail.ru 09.03.2011 17:34

раз вы юрист, должны понимать что это "очень плохо пахнет", тем более в госструктуре, где совместительство ( насколько мне известно) не совсем поощряется. Ладно если принимаем в расчет Ваш вариант, кто из вас будет подписывать все кадровые документы?

Skidanzuk @mail.ru 09.03.2011 17:47

Ну я вже всі свої варіанти використала.
Перший це - прийняти на роботу за сумісництвом з неповним робочим тижнем - половина встановленої тривалості робочого часу з заробітною платою за фактично виконану роботу у розмірі 2275 грн.

Другий це - прийняти на роботу за сумісництвом з неповним робочим тижнем - половина встановленої тривалості робочого часу з посадовим окладом згідно штатного розпису з оплатою праці пропорційно відпрацьованому часу.
Другим наказом покласти виконнання обовязків інспектра відділу кадрів з виплатою доплати у розмірі 75 % за вакантною посадою інспектора

Третій - це трудова угода, але є дві вакантні посади і за трудовою угодою приймається стороння особа.

Я розумію це все є нереальним, але за півставки виконувати обєм роботи, яку виконував працівник на ставку не хочеться

chsm07@mail.ru 09.03.2011 18:04

Якщо посада вакантна, то згідно нашого законодавства " виконанная обов"язків" не можливе. Тому можливе тільки сумісництво або суміщення.

kontaktpl 09.03.2011 23:52

Цікаво, ваш керівник знає про ваші наміри и чи поділяє вашу думку? Мій би не дозволив крутити у ньго за спиною.

futorna 26.05.2012 00:53

Держслужбовець та сумісництво
 
Доброго дня! допоможіть, будь-ласка, розяснити ситуацію.
Я державний службовець, знахожусь у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку. Чи можу я на умовах сумісництва працювати викладачем в університеті на 0,5 ставки? Наперед усім дякую за відповідь.


Часовой пояс GMT +3, время: 12:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA