Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Відпустка матері до досягнення дитиною шестирічного віку (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=2238)

nd 22.01.2008 13:58

Відпустка матері до досягнення дитиною шестирічного віку
 
Колеги, прошу вашої допомоги.

Моя співробітниця хоче взяти відпустку по догляду за дитиною до шестирічного віку. Її дитина постійно хворіє, є довідка, де зазначено, що працівниця доглядає за хворою дитиною (довідку про те, що дитина потребує домашнього догляду не дають), а також дитина ходить в садок.

В законі про відпустки п.3 ст. 25 розділ 6 я прочитала:
"матері або іншим особам, зазначеним у частині третій статті 18 та частині першій статті 19 цього Закону, в разі якщо дитина потребує домашнього догляду, - тривалістю, визначеною в медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною шестирічного віку, а в разі якщо дитина хвора на цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), - не більш як до досягнення дитиною шістнадцятирічного віку."

Виникає запитання, чи має право ця жінка на таку відпустку?

Trine 22.01.2008 14:08

Re: Відпустка матері до досягнення дитиною шестирічного віку
 
Цитата:

Сообщение от nd
довідку про те, що дитина потребує домашнього догляду не дають, а також дитина ходить в садок.

Виникає запитання, чи має право ця жінка на таку відпустку?

Я думаю, что нет.

esar 22.01.2008 14:17

Re: Відпустка матері до досягнення дитиною шестирічного віку
 
Цитата:

Сообщение от nd
Колеги, прошу вашої допомоги.

Моя співробітниця хоче взяти відпустку по догляду за дитиною до шестирічного віку. Її дитина постійно хворіє, є довідка, де зазначено, що працівниця доглядає за хворою дитиною (довідку про те, що дитина потребує домашнього догляду не дають), а також дитина ходить в садок.

В законі про відпустки п.3 ст. 25 розділ 6 я прочитала:
"матері або іншим особам, зазначеним у частині третій статті 18 та частині першій статті 19 цього Закону, в разі якщо дитина потребує домашнього догляду, - тривалістю, визначеною в медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною шестирічного віку, а в разі якщо дитина хвора на цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), - не більш як до досягнення дитиною шістнадцятирічного віку."

Виникає запитання, чи має право ця жінка на таку відпустку?

Якщо немає медичного всновку про те, що дитина потребує домашнього догляду, то і немає підстав для надання такої відпустки.

leon 22.01.2008 14:22

У меня была похожая ситуация. Ребенку исполнилось три года, часто болела. Сначала мы обошли всех необходимых врачей, затем участковый педиатр сделал выписку для МСЭК, (туда я ходила уже без ребенка). Мне дали документ о продлении отпуска по уходу за ребенком еще на один год. Основание - часто длительно болеющий ребенок (часто - это значит более 6 раз в календарный год). Т.е., в любом случае, необходимо официальное заключение.

nd 22.01.2008 14:40

Дякую.

Дуже шкода, хороша працівниця. Надам невикористану відпустку і доведеться звільняти.

Iren@ 22.01.2008 15:15

Невже проблематично узяти цей медичний висновок, тим більш що дитина дійсно часто хворіє? :dont know:

leon 22.01.2008 15:26

Цитата:

Сообщение от nd
Дякую.
Надам невикористану відпустку і доведеться звільняти.

В смысле - звільнити?
Она хочет сама уйти?, по собственному желанию?
Вы не можете ее уволить при наличии ребенка в возрасте до 6 лет.

Если ваше предприятие не хочет терять ее как работника, посоветуйте ей сделать так, как я описывала выше, подойти к педиатру, ведь все данные о частых болезнях ребенка фиксируются в карточке (если, конечно, были официальные обращения к участковому педиатру). Возможно еще одного года хватит, чтобы ребенок окреп, подрос и стал реже болеть

esar 22.01.2008 15:33

leon, жінку, яка має дитину віком до 6 років не можна звільнювати з ініциативи роботодавця тільки у випадку, коли ця жінка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 6-річного віку (це визначається частиною третьою ст. 184 та частиною шостою ст.179 КЗпП У).

Trine 22.01.2008 15:36

А если она, например, "одинокая мать"?

esar 22.01.2008 15:45

Цитата:

Сообщение от Trine
А если она, например, "одинокая мать"?

Якщо це запитання на моє зауваження, то відповім: одинока мати - це самостійна категорія "недоторканих" жінок і має підставу для "незвільнення", якщо має дитину віком до 14 років (та ж сама ст. 184 КЗпП У).


Часовой пояс GMT +3, время: 15:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA