Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Приказы. Трудовые книжки (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Установление неполного рабочего времени. Прием на работу на условиях НРВ (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=3593)

Инна81 09.08.2012 16:26

Здравствуйте, уважаемые коллеги! Помогите, пожалуйста, разобраться! Директор ООО, который является одним из учредителей, принят на 0,5 ставки. Возникла необходимость перевести его на 0,25 ставки. Нужно ли ему писать заявление, если да, то на чье имя? Как правильно сформулировать приказ? Заранее благодарна.

Я_Оленька 11.09.2012 10:58

Доброго дня, я зовсім заплуталась з цим неповним робочим часом:redface:
допоможіть, будь-ласка,
в заяві та наказі на переведення на неповний робочий час з оплатою праці пропорційно відпрацьованому часу обовязково вказувати, який конкретно неповний робочий час (напр. 4 год в день чи 3 дня в тиждень) чи можна не конкретизувати, а вести облік фактично відпрацьованого часу (сьогодні 3 год, завтра 5 год і т.д.) ?

dautina 11.09.2012 12:12

http://hrliga.com/index.php?module=p...p=view&id=1445

Я_Оленька 11.09.2012 13:50

Дякую за відповідь, але умови та процедуру переведення я знаю, я хотіла б дізнатись чи можна в наказі не вказувати конкретного "неповного робочого часу"?

Мотя 11.09.2012 13:58

Нельзя. Работник обязан соблюдать ПВТР.

dautina 11.09.2012 14:01

Цитата:

Сообщение от Я_Оленька (Сообщение 177819)
вести облік фактично відпрацьованого часу (сьогодні 3 год, завтра 5 год і т.д.) ?

Це нагадує гнучкий режим робочого часу (ГРРЧ) - форму органiзацiї працi, за якою для деяких категорiй працiвникiв, для працiвникiв окремих пiдприємств або їх структурних пiдроздiлiв, встановлюється режим працi з саморегулюванням часу початку, закiнчення та тривалостi робочого часу впродовж робочого дня (п. 1.2 Методичних рекомендацiй щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Мiнiстерства працi та соцiальної полiтики України
вiд 04.10. 2006 N 359).
Роботодавець же зобов’язаний забезпечити найманого працiвника роботою протягом робочого часу, тривалiсть якого визначена трудовим договором (повна/неповна) та за графiком, також визначеним трудовим договором. Тому, на мій погляд, доцільно в наказі визначитися з кількістю робочих годин на день.

Я_Оленька 11.09.2012 14:22

1. В ПВТР у нас вказано, що за домовленістю сторін можна встановлювати працівникам роботу з неповним робочим часом (днем/тижднем), тому не бачу ніяких суперечностей

2. ГРРЧ - це дійсно підсумований облік робочого часу, де працівник в межах облікового періоду працює "хаотично", але при підрахунку за обліковий період ми виходимо на встановлену законодавством к-сть годин (тобто не 8,8,8,8,8 - а 7,9,10,6,8)

в мене ж ситуація інша: працівник за тиждень відпрацьовує менше, ніж 40 год., але визначити точно скільки годин в день чи днів в тиждень він буде працювати, неможливо (пон-4 год,вівт-6 год, середа - 0 год і т.д.)
як йому правильно прописати це в наказі?

Мотя 11.09.2012 14:36

1. Говоря о ПВТР - я не то имела ввиду.
2. О гибком графике можно почитать рассуждения здесь.

Никто хаотично не работает, даже при гибком графике.
У Вас базар или предприятие? Но даже на базаре существует режим рабочего дня...
Извините...
Либо Вы до конца не понимаете, что такое гибкий график и ПВТР, либо у вас на предприятии принято работать в бардаке без всяких ПВТР...

Давать советы типо: как работать хаотично - хотел ушел, хотел пришел - я не умею....прошу прощения....

Я_Оленька 11.09.2012 14:43

вибачте, Мотя, але у нас не базар, а сільське господарство, де є велика к-сть підсобних робітників, які виконують свою роботу по мірі поступлення і в залежності від погоди

Инна81 17.09.2012 12:30

Здравствуйте, уважаемые коллеги! Помогите, пожалуйста, разобраться! Директор ООО, который является одним из учредителей, принят на 0,5 ставки. Возникла необходимость перевести его на 0,25 ставки. Нужно ли ему писать заявление, если да, то на чье имя? Как правильно сформулировать приказ? Заранее благодарна.


Часовой пояс GMT +3, время: 08:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA