Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Оформление приказа об отпуске по уходу за ребенком (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=6004)

Мотя 19.08.2010 15:12

Цитата:

Сообщение от дашуня (Сообщение 107243)
если мы приедем к ней домой, то нас искусает ее собака.

"Да-а-а, мамаша совсем нехороша! Разве таких можно среди здоровых людей держать? Она же за ужином вилкой может кого-нибудь ткнуть!"
("Не может быть")

А это уже угроза человеческой жизни, видать эта мамашка мало того, что на голову больная, так еще и с ККУ не знакома....

Бедный ее ребенок....:cry:

А Вы не поддавайтесь таким угрозам, я бы на Вашем месте быстренько состряпала бумажечку с такими-то выпадами с ее стороны и..подшила в личное дело - в суде все пригодится....

Ann Ishunina 30.09.2010 11:11

Доброго дня шановні колеги підскажіть будь-ласка відповідь на запитання, або ж шлях де її можна знайти. В разі якщо закінчується строк строкового трудового договору, який ми оформлюємо з працівником В, який виконує обов`язки тимчасово відсутнього працівника А, який знаходиться у відпустці в зв`язку з вагітністю та пологами, нам обов`язково необхідно зробити по закінченні даного строкового трудового договору наказ на звільнення працівника В, в зв`язку з закінченням строку дії договору чи можна буде наказом пролонгувати трудовий договір, який був укладений на період відпустки у зв`язку з вагітністю та пологами на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. Можливо я занадто щось намудрувала, але мене дуже цікавить питання чи обов`язково звільняти працівника В, який перебувуає на посаді працівника А по закінченні одного строкового трудового договору для укладення іншого строкового трудового договору з цим же таки працівником В, чи достатнього наказу про продовження строку дії першого строкового трудового договору.
В разі, якщо необхідно здійснити звільнення, як правильно вирахувати період за який надається щорічна основна відпустка.
Буду дуже вдячна за допомогу, оскільки практики в даних питаннях не маю, такий вид відпустки оформляю вперше.

anatol_ua 30.09.2010 11:46

1. Якщо приймаємо працівника за строковим трудовим договором СТД, то в наказі краще писати не конкретні дати, а "на час відсутності основного працівника" (на час відпустки по вагітності і пологах, по догляду за дитиною...).
2. По закінченні СТД треба "тимчасового" працівника звільнити, тому що існує ризик перетворення СТД у безстроковий
(а звідси випливає, що продовжувати СТД не можна!!!)

Приклад (життєвий):
Сьогодні я звільняю працівників, що були прийняті за СТД у зв'язку із його закінченням.
У наказі зазначена компенсація невикористаних днів відпустки.
Завтра я прийму декого з них уже за звичайним трудовим договором (причому з терміном іспиту 3 міс. !) і з 01.10.2010 почну відлік робочого року, за який їм буде нараховуватись відпустка.

Ann Ishunina 30.09.2010 16:36

Дякую за допомогу Anatol. А тепер іще разочок я процитую Вам алгоритм виконуваних дій, а ви якщо це можливо підтвердіть будь-ласка його вірність або ж хибність. Спочатку я укладаю СТД з працівником В на час відпустки по вагітності і пологах працівника А, а потім по закінченні даного СТД звільняю працівника В та сплачую йому компенсацію за невикористану щорічну основну відпустку. Потім якщо я хочу прийняти цього ж таки працівника В по СТД до на час відпустки до досягнення дитиною трирічного віку основного працівника А, я знову ж таки укладаю з працівником В СТД та починаю відлік періоду за який надається щорічна основна відпустка з дня укладення СТД на період відпустки до досягнення дитиною трирічного віку основного працівника А.

anatol_ua 30.09.2010 17:58

Алгоритм наче вірний, але запитання:
навіщо ДВА рази його приймати і звільняти,
якщо можна це зробити один раз:
на час ВІДСУТНОСТІ працівника А...

Наталья Р 30.09.2010 18:43

Если будете увольнять и принимать одного и того же человека то между увольнением и следующим принятием перерывчик сделайте не менее 7 дней.

Мотя 01.10.2010 05:52

Зачем?:reverie:

Ann Ishunina 01.10.2010 08:36

Доброго ранку колеги, а якщо наприклад я на сто відсотків не впевнена, а може працівник після відпустки в зв`язку з вагітністю та пологами захоче приступити до роботи, тому на даний час я не можу укласти СТД на весь час відсутності основного правцівника взагалі. Тоді що мені робити укласти СТД на час відпустки в звязку з вагітністю та пологами основного працівника таким чином "Прийняти працівника В тимчасово по СТД на посаду бухгалтера на час відпустки в зв`язку з вагітністю та пологами основоного працівника А ...", а потім коли працівник А напише заяву на відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, оформити СТД наступним чином "Працівника А перевести тимчасово бухгалтером на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника В до дня, що передує фактичному виходу основного працівника на роботу". Я знаю, що це дещо невірне вирішення даної проблеми, порадьте будь-ласка як зробити правильно.

Mardge 01.10.2010 09:43

Цитата:

Сообщение от Ann Ishunina (Сообщение 112444)
а якщо наприклад я на сто відсотків не впевнена, а може працівник після відпустки в зв`язку з вагітністю та пологами захоче приступити до роботи, тому на даний час я не можу укласти СТД на весь час відсутності основного правцівника взагалі.

Тому це і називається - "час відсутності", тобто коли працівник приступить до роботи, трудовий договір з тимчасовим працівником розривається. Як раз у Вашому випадку так і треба зробити, щоб не подовжувати трудовий договір, якщо працівниця оформить відпустку по догляду за дитиною.

Natuska 01.10.2010 09:59

В випадку, коли треба прийняти людину тимчасово на період декрету, я в своїй практиці пропоную писати в заяві: Прошу прийняти мене на посаду ...... з ___.___.20___р. до фактичного виходу на роботу основного працівника.
У нас зараз працює робітниця, яка була прийнята на початку 2006 року по строковому трудовому договору з періоду відпустки у зв'язку з пологами та родами, потім відпустка по догляду за дитиною до 3-х років, в минулому році - відпустка до догляду до 4-х років, в липні поточного року - до 5 років. Жодного разу я не подовжувала строковий договір, працівника не звільняла. Коли основний працівник надумає вийти, тимчасовий працівник буде звільнений.


Часовой пояс GMT +3, время: 04:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA