Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Приказы. Трудовые книжки (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Об отмене трудовых книжек (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=20382)

eloissa 12.06.2020 15:06

Цитата:

Сообщение от Romanna (Сообщение 240762)
... как указать в Згоде кому просто Пенсионному фонду Украины или Главное управление по Одесской области или Малиновское объединенное управление Пенсионного фонда Украины в г Одессе?

А Вам не присылали бланк такой згоды? Нам прислали, там написано "Головному управлінню Пенсійного фонду України в Одеській області". Так и отправили, ничего не меняли. Вопросов по этому поводу не возникло. Кстати, наши книжки уже обработаны:thumbs up:

Витуся 16.06.2020 12:06

10.06.20 отправила Згоду и скан трудовой, при сканировании выставляла 75 dpi, сегодня, 16.06.20 проверила- "статус звернення - виконано"

eloissa 16.06.2020 12:23

И как изображение? что-то возможно прочитать?
Мне звонили в пятницу из ПФ, уточняли плохо читаемую информацию на одной из печатей... Это при том, что скан был на 300dpi

Витуся 16.06.2020 12:37

при печати качество не очень, "размыто", но как картинка, на экране монитора все можно прочитать.
ПФ надо учитывать, что в трудовых встречаются печати со "слабым" оттиском, и, соответственно, и на скан-документах будет слабенько просматриваться печать. В любом случае ПФ будет сверять данные скан и оригинала трудовой.

BaNI 17.06.2020 10:05

Доброго дня. Будь-ласка, підкажіть чи всім з "листом щастя" надіслали згоду на обробку персональних даних? і ще питання, ЕЦП я повинна ставити свій? Після того, як ПФ обробить надіслану інформацію, працівнику пенсія нарахується без його додаткового візиту в ПФУ?але ж все одно йому потрібно буде туди йти

eloissa 17.06.2020 10:13

Цитата:

Сообщение от BaNI (Сообщение 240810)
Доброго дня. Будь-ласка, підкажіть чи всім з "листом щастя" надіслали згоду на обробку персональних даних?

Нам надали. Надіслали електронною поштою, потім - ще й звичайною.
Цитата:

Сообщение от BaNI (Сообщение 240810)
ЕЦП я повинна ставити свій?

Якщо Ви надсилаєте копію своєї особистої книжки - то так, свій ЕЦП. А якщо книжки працівників підприємства - то виконуєте вхід як юридична особа з ЕЦП підприємства.
Цитата:

Сообщение от BaNI (Сообщение 240810)
Після того, як ПФ обробить надіслану інформацію, працівнику пенсія нарахується без його додаткового візиту в ПФУ?але ж все одно йому потрібно буде туди йти

Це невідомо, і краще запитати у співробітників ПФ. Але ж колись так воно і буде - пенсія буде нараховуватись автоматично. Колись...:reverie:

BaNI 17.06.2020 16:05

і ще питання по технічній частині. ЕЦП підприємства у гол.буха. Чи можу я відсканувати трудові, вона поставить ЕЦП і збереже, а я вигружу на сайт ПФ? чи це якось інакше робиться?

eloissa 17.06.2020 16:39

Інакше:yes:. ЕЦП застосовується, по-перше, для входу на портал, а потім при заватаженні файлів трудової книжки та згоди. На кожного працівника окремо в процесі завантаження на портал застосовується ЕЦП.

Мені наш айтішник налаштував доступ та скопіював ЕЦП (який також "живе" в бухгалтерії). Не дуже зручно, бо два бухгалтера і я працюємо під одним логіном. Але вже як є, звикнемо. До того ж, я відправила три ТК, які запросив ПФ, і поки що цю діяльність припинила. Бо законодавства з цього приводу ще немає.

Порадьтеся з Вашими керівником, головбухом та IT-фахівцем, як це краще організувати на Вашому підприємстві. Може головбух буде відправляти зі свого комп'ютера файли, які Ви підготуєте. Може знайдеться ще якийсь варіант

ИринаС 18.06.2020 16:31

из опыта общения с работником ПФ. 1. Про ошибки в записях в трудовой книжки в текущем режиме сообщать не будут. Только тогда, когда работник придет оформлять пенсию. 2. Сбрасывать скан копии ТК можно на всех работников.

eloissa 18.06.2020 16:38

Да, примерно так и думала... но все-таки подожду официальных документов:pardon:


Часовой пояс GMT +3, время: 10:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA