Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Прием на работу. Испытательный срок (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Срочный трудовой договор (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=3019)

chsm07@mail.ru 05.07.2010 13:37

Цитата:

Сообщение от Mardge (Сообщение 103396)
НПА немає, є тільки лист Мінпраці від 01.03.2010 №39/06/186-10:
Если женщина отказалась от трудоустройства по специальности без уважительных причин, она может быть уволена с работы на основании пункта 2 статьи 36 КЗоТ, несмотря на то что после истечения срока трудового договора прошло два или три месяца. В данном случае срочный трудовой договор не трансформируется в бессрочный, поскольку после истечения его срока имело место требование собственника относительно прекращения трудового договора.

Очень "содержательное" письмо Минтруда, только написано оно без ссылок на НПА , а базируется на " внутренних убеждениях автора".

KLarisa 05.07.2010 16:21

Підскажіть, будь ласка, такий варіант, я перевожу вагітну за її заявою на тимчасово вакантну посаду іншої працівниці, яка перебуває до 3 років, вказую час в наказі.Строковий трудовий договір в другий раз (посада рівнозначна, але в іншому відділі) не трансформується в постійний? Якщо ні, то якщо виходить основна працівниця з відпустки до 3 років, а цій я пишу попередження, що закінчився термін її строкового договору, але звільняю її, коли сама фактично вийде з відпустки до 3 років?В цьому випадку строковий трудовий договір залишається строковим???
ДУЖЕ ВАМ ДЯКУЮ за допомогу!!!!

anatol_ua 05.07.2010 16:58

Із усього зрозумів тільки одне: вагітну з безстрокового договору перевОдите на строковий..., чим погіршуєте її стан...:reverie:
А потім вона народить дитинку, і Ви не зможете з нею нічого зробити...

rostian 01.09.2010 08:55

При увольнении по п. 2 ст. 36 , в приказе какое основание указывать? -" закінчення строку трудового договору", или еще взять заяву работника (дополнительно)?

Татьяна К. 01.09.2010 09:50

У своїй практиці беремо заяву: "Прошу звільнити в зв"язку з закінченням терміну ТД...."

Iren@ 01.09.2010 13:34

Цитата:

Сообщение от Татьяна К. (Сообщение 108551)
У своїй практиці беремо заяву: "Прошу звільнити в зв"язку з закінченням терміну ТД...."

Навіщо? А якщо працівник не напише заяву - не звільните? :reverie:
Припинення СТД за ст. 36 не є розірванням трудового договору з ініціативи працівника, щоб він писав заяву про це.

anatol_ua 01.09.2010 14:06

Цитата:

Сообщение от Iren@ (Сообщение 108621)
Припинення СТД за ст. 36 не є розірванням трудового договору з ініціативи працівника

:? :? :?

Iren@ 01.09.2010 14:27

Під припиненням СТД за ст. 36 я мала на увазі п. 2 - закінчення строкового трудового договору.
Анатолію, а у вас хіба працівники пишуть заяви про звільнення у зв’язку із закінченням СТД?

anatol_ua 01.09.2010 14:43

Ні !
Навіщо ?
Я вказую у наказі і у ТК "у зв'язку із закінченням терміну трудового договору, п. 2. ст. 36"

Татьяна К. 01.09.2010 14:48

Але ж ця заява нікому не заважає? От у мене і лежить про всяк випадок потрібний-не потрібний папірець.;) Ніколи ж не знаєш, на кого при, скажімо, перевірці нарвешся. :D Краще "перебдеть, чем недобдеть"! :lol:


Часовой пояс GMT +3, время: 18:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA