PDA

Просмотр полной версии : Хто приймає на роботу працівників?

kudria
10.02.2010, 11:52
Допоможіть.Хто приймає на роботу працівників? Ясно що директор. А у нас є директор і комерційний директор.(вони і власники компанії). Директор приходить іноді,акомерційний кожен день на роботі (в нього є право підпису). От я і роблю накази на прийом,звільнення,пишу прізвище комерційного дир. і він їх підписує. В нас з бухгалтерією конфлікт,голов. бух. каже,щоб я писала прізвище директора,а підпис нехай ставить комерційний,абсурд!!! Іще я під наказом пишу:Головний бухгалтер Петренко,що головбух(вона у нас з/п ) нараховує, щоб вона ставила свій підпис. Головбух каже,що я повинна писать,що вона ознайомлена в наказі,мені цікаво.,вона коли звіти звої подає,там також пише,що ознайомлена.

Вислухаю будь-які коментарії,буду вдячна !!!

Татьяна К.
10.02.2010, 11:58
А в посадовій комерційного директора прописано, що він має право приймати на роботу працівників? Які саме документи він може підписувати?

Евгения Андреева
10.02.2010, 12:01
В первую очередь - есть ли должностные инструкции и что в них прописано?
Если нет- издайте должностную интсрукцию коммерческого директора с указанием того, что в его обязанности входит прием работников.
И если есть право подписи- значит, коммерческий директор имеет право подписывать документы.

И еще вопрос: в приказах у вас всех расписывается глбух? зачем? или на каких-то определенных?

Татьяна К.,
мы с вами одновременно отвечали)))))

kudria
10.02.2010, 12:17
Дякую всім за допомогу. Комерційний має право скрізь підписуватись в нього є довіренність від директора. В наказах на прийом,звільнення,про відпустки гол. бух підписується(вона з/п рахує).

Вика_86
10.02.2010, 12:26
ЗП рахується на підставі табелю обліку робочого часу.
Ми при прийому, відпустці.. даємо в бухгалтерію копію наказу, але без підпису.
Те, що бухгалтер підписує, у вас десь прописано?

anatol_ua
10.02.2010, 12:39
Ми при прийому, відпустці.. даємо в бухгалтерію копію наказу, але без підпису.

Як це ???:smml2:
Якщо без підпису - це не наказ, а тільки проект наказу...
І як бухгалтерія на підставі проекту наказу розраховує відпустку,
адже треба підкладати первинний документ
(а без підпису проект - не документ)...:dont know:

По темі:
головний бухгалтер може ВІЗУВАТИ деякі накази
(а які саме - має бути прописано в Інструкції з діловодства...)

Вика_86
10.02.2010, 12:41
Я мала на увазі без підпису головного бухгалтера.
Наказ підписаний директором, завізований начальником відділу кадрів.

бухгалтер може ВІЗУВАТИ деякі накази
(а які саме - має бути прописано в Інструкції з діловодства...)

згодна с цим.

anatol_ua
10.02.2010, 12:42
:good::handshake:

Вика_86
10.02.2010, 12:43
:bow::handshake:

alexey_s1976
10.02.2010, 12:48
Доверенность распростряняется на подпись у правочинах с третьими лицами. Должностная тут тоже не самй важный документ.
Надо открыть устав предприятия и посмотреть входит ли прием увольнение работников в исключительную копетенцию директора или просто отнесено к его компетенциям. Если внесено в исключительную компетенцию, то никто кроме него до внесения изменений в устав не имеет права подписывать такие приказы. Если в уставе это отнесено к просто компетенции, то на предприятии делается приказ о распределении полномочий между руководтелями, где и прописвается кто имеет право подписвать какие приказы.

esar
10.02.2010, 12:52
Дякую всім за допомогу. Комерційний має право скрізь підписуватись в нього є довіренність від директора.
"Підписуватись" і мати повноваження на укладання/розірвання трудових договорів - це різні речі.
Особа, уповноважена власником укладати/розривати трудові договори з працівниками, визначається статутом підприємства (положенням про підприємство). Зазвичай такою особою є перший керівник підприємства (директор, генерадьний директор, голова тощо).
Якщо ваш директор передав свої повноваження з цього питання комерційному директору, то про це має бути чітко написано в довіренсоті. То ж почитайте і статут (положення), і довіреність та розберіться, що з цього приводу написано в цих двох документах.

(Хоча в довіреності зазвичай зазначаються повноваження особи щодо "зовіншнього" представництва: з клієнтами, партнерами, представниками органів влади тощо. А от "внутрішні" взаємовідносини (розподіл/перерозподіл повноважень, обовязків, відповідальності тощо) регулююються внутрішніми документами (наказами, положеннями, інструкціями, розпорядженнями тощо).

kudria
10.02.2010, 15:13
Дякую Алексей. Дуже корисна інформація.

klira
11.04.2013, 13:11
Уважаемые коллеги! Помогите разобраться.
Наш директор ТОВ (он же и собственник) устал полдписывать кадровые документы, штат большой.

Хочет эту функцию переложить на Зам директора по персоналу.

Можно ли путём доверенности зам директору подписывать:
- заявление кадровые (прием, перевод, отпуск увольнение)
- приказы кадровые
- приказы на изменение штатного расп
- справки с места работы
- договора мат отв.
- коммерческая иайна -
- отчёты по труду
- Должностные инструкции
- график отпусков

Нужни ли менять устав ? Если там написано, что : "2 зам. директора, бух., руководителей подразделен. и другой персонал перенимается/увольняется наказом директора".