PDA

Просмотр полной версии : Копіювання документів з особової справи

kozur
10.03.2009, 16:36
Доступ до особових справ повинне бути обмеженим. Вони перебувають на особливому зберіганні нарівні з секретними документами.

Видаються особові справи для службового користування лише особам, коло яких визначене керівником установи. У разі використання особової справи забороняється робити будь-які виправлення раніше зроблених записів або вносити нові, вилучати документи чи долучати нові. Не дозволяється видавати особову справу особі, на яку вона заведена.
До мене часто підходять працівники з проханням зробити копію паспорта, ідентифікаційного коду та ін. документів, які знаходяться в особовій справі. Хочу дізнатись чи усі кадровики виконують дане прохання?

Jen
10.03.2009, 16:53
Вы имеете в виду, сотрудники просят копию паспорта других сотрудников? или свои собственные?

katsol
10.03.2009, 17:01
Если просят сделать копию со своих документов, то, конечно, делаю. Какая разница, возьмёт он дома паспорт и сделает ксерокопию или я сделаю копию с копии. А с чужих документов копию пока никто не просил, разве что бухгалтерия, но им положено.

Tety
10.03.2009, 18:05
Робити копію чужих документів не можна (це особиста інформація і вона є конфіденційною - директор, бухгалтер і так мають доступ до цих даних, враховуючи коло їх обов"язків). А якщо працівники просять свої ж копії - не відмовляла. Таке трапляється рідко - не частіше ніж 1 раз в місяць хтось прийде і мило попросить про поміч - на добро добром треба відповідати.

kozur
11.03.2009, 08:42
Тобто в особових справах копії документів (паспорта, диплома іт.д.) ви не завіряєте "з оригіналом згідно"?

Татьяна К.
11.03.2009, 09:01
Тобто в особових справах копії документів (паспорта, диплома іт.д.) ви не завіряєте "з оригіналом згідно"?
А навіщо? Хіба це десь обумовлюється?