PDA

Просмотр полной версии : Нумерація трудових договорів


Таня Яцук
28.08.2018, 13:46
Чи є обовязковою нумерація трудових договорів ФОПом?

Andry
28.08.2018, 14:16
Так.

Таня Яцук
28.08.2018, 14:56
а чим це передбачено? якщо обов"язкова нумерація

Andry
28.08.2018, 15:23
Наказом Мінпраці та соцполітики від 08.06.2001 № 260 "Про затвердження Форми трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю, та Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0554-01)"

Таня Яцук
28.08.2018, 17:35
порядок я читала, там зазначено ,що Відповідальна особа центру зайнятості в день подання фізичною особою (або дорученням уповноваженою нею особою) трудового договору, а у разі відсутності працівника при проведенні реєстрації трудового договору - в день подання фізичною особою (або дорученням уповноваженою нею особою) документів, передбачених пунктом 4 цього Порядку, реєструє його у книзі реєстрації трудових договорів за формою, згідно з додатком. Трудовому договору присвоюється номер, за яким він зареєстрований у книзі, і ставиться дата його реєстрації.