PDA

Просмотр полной версии : Чи повинен орган місцевого самоврядування укласти контракт?


Преподаватель
12.07.2018, 22:45
На комунальне підприємство органу місцевого самоврядування за розпорядженням голови прийняли на роботу виконуючого обов'язки директора. Він вже працює 5-ий місяць. Фактично, він ніби виконує обов'язки директора, але він - не директор. То ж невідомо його посадові обов'язки та відповідальність, бо з ним не укладено контракту, як мали б укласти зі справжнім директором.
Чи повинен з ним орган місцевого самоврядування укласти контракт? (В.О.директора)

Andry
13.07.2018, 09:41
Відповідь на це питання ви можете знайти в Статуті комунального підприємства - а ми його не читали, і що там написано про порядок призначення директора і його повноваження, нам невідомо.
Чисто теоретично - так, з директором повинні були укласти контракт, як це передбачено ст. 36 (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/586-14) Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

Преподаватель
13.07.2018, 18:48
Питання не про директора, а у В.О. директора. В Статуті , звісно, нічого не прописано для в.о.

Andry
16.07.2018, 11:19
Питання не про директора, а у В.О. директора. В Статуті , звісно, нічого не прописано для в.о.
Я не можу сказати, що там прописано, бо я той Статут не читав.
То ж невідомо його посадові обов'язки та відповідальність
Посадові обов'язки та відповідальність директора зазвичай завжди прописані в Статуті. І я щось сумніваюся, що у вас це не так.
...з ним не укладено контракту, як мали б укласти зі справжнім директором.
Я не знаю усіх нюансів справи, і не можу тут нічного сказати.
Сама по собі практика призначення працівника виконуючим обов’язки за вакантною посадою допускається у виключних випадках, коли призначення здійснюється вищим органом управління, про це йдеться у п.2 роз’яснення Держкомпраці СРСР і Секретаріату ВЦРПС від 29.12.1965 р. № 30/39. (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/v0030400-65):
2. Назначение работника исполняющим обязанности по вакантной должности не допускается. Это возможно только по должности, назначение на которую производится вышестоящим органом управления.
В этом случае руководитель предприятия, учреждения, организации обязан не позднее месячного срока со дня принятия трудящегося на работу представить в вышестоящий орган управления документы для его назначения на должность. Этот орган в месячный срок со дня получения документов должен рассмотреть вопрос и сообщить руководителю о результатах. Тобто, як бачите, це питання з призначенням директора повинні були розглянути протягом 1-2 місяців, і чому цього не сталося - про те мені не відомо :dont know:

tinkara
06.08.2018, 14:45
Доброго дня! Якщо в Статуті товариства зазначено, що з керівником укладається Контракт, а прийнято директора без нього, це буде порушенням? І що це тягне? І ще, чи є обов яковим за 2 місяці повідомляти про укладання Контракту вже працюючого директора? Дуже дякую!

Andry
06.08.2018, 15:13
Якщо в Статуті товариства зазначено, що з керівником укладається Контракт, а прийнято директора без нього, це буде порушенням?
Так, це буде порушенням.
І що це тягне?
Це тягне значні моральні страждання :)
І ще, чи є обов яковим за 2 місяці повідомляти про укладання Контракту вже працюючого директора?
Я щось не зрозумів, про що йдеться мова?
Чи може ви маєте на увазі повідомити вже працюючому директору про те, що з ним через 2 місяці має бути укладений контракт?! :dont know:
Так наказ про вступ на посаду директора повинен бути виданий саме на підставі укладеного контакту...

tinkara
07.08.2018, 08:42
наказ був виданий без укладеного контракту!) а тепер треба контракт, от і питання, "де його взяти"))

Andry
07.08.2018, 11:03
Я вам написав особисте повідомлення, читайте.