PDA

Просмотр полной версии : Атестація працівників


izumrud777
18.05.2018, 10:41
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи атестується одинока мати ( дитині 6 років). Який документ почитати?. дякую

Andry
18.05.2018, 11:56
Читайте Закон "Про професійний розвиток працівників" (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4312-17/print1509973786841260):

Стаття 12. Категорії працівників, які не підлягають атестації
1. Атестації не підлягають:
працівники, які відпрацювали на відповідній посаді менше одного року;
вагітні жінки;
особи, які здійснюють догляд за дитиною віком до трьох років або дитиною-інвалідом, інвалідом дитинства;
одинокі матері або одинокі батьки, які мають дітей віком до чотирнадцяти років;
неповнолітні;
особи, які працюють за сумісництвом.