PDA

Просмотр полной версии : Чи класифікується нещасний випадок на виробництві?


hospitalkp
01.02.2012, 09:00
Під час прийому у поліклініці, один з пацієнтів плеснув у лице медичного працівника невідомою рідиною! Медичн. працівник негайно звернувся травмпункт. Діагноз: хім. опік нижньої повіки. Буле легке почервоніння, яке можливо виникло в результаті промивання очей. Згідно заключення травма не відноситься до категоріїї важких. Працівник не втратив працездатності і приступив до виконання своїх обовязків. Але з травмпункта пішло екстренне повідомлення. Якщо в когось був подібний випадок, підскажіть дії служби ОП?

Шутюр баад
01.02.2012, 10:38
Полагаю, Вы -Студент!!!
поможем... чё уж то.... сами не без греха...


Исходя из
ПОСТАНОВи КМУ від 30 листопада 2011 р. № 1232
ПОРЯДОК
проведення розслідування та ведення обліку
нещасних випадків, професійних захворювань
і аварій на виробництві
Витяг
..................................
Розслідування та облік нещасних випадків
7. Розслідування проводиться у разі виникнення нещасного випадку, а саме обмеженої в часі події або раптового впливу на працівника небезпечного виробничого фактора чи середовища, що сталися у процесі виконання ним трудових обов’язків, внаслідок яких зафіксовано шкоду здоров’ю, зокрема від одержання поранення, травми, у тому числі внаслідок тілесних ушкоджень, гострого професійного захворювання і гострого професійного та інших отруєнь, одержання сонячного або теплового удару, опіку, обмороження, а також у разі утоплення, ураження електричним струмом, блискавкою та іонізуючим випромінюванням, одержання інших ушкоджень внаслідок аварії, пожежі, стихійного лиха (землетрусу, зсуву, повені, урагану тощо), контакту з представниками тваринного і рослинного світу, які призвели до втрати працівником працездатності на один робочий день чи більше або до необхідності переведення його на іншу (легшу) роботу не менш як на один робочий день, зникнення, а також настання смерті працівника під час виконання ним трудових (посадових) обов’язків.
До гострого професійного отруєння належить захворювання, що виникло після однократного впливу на працівника шкідливої речовини (речовин).
До гострого професійного захворювання належить захворювання, що виникло після однократного (протягом не більш як однієї робочої зміни) впливу шкідливих факторів фізичного, біологічного та хімічного характеру.
........................
........................

Поэтому действия инженера по ОТ:
берём объяснительную у пострадавшего, копию экстренного уведомления, справку у оказывающего медпомощь врача, кладём усё в "папочку" на случай, если зрение потерпевшего внезапно ухудшится.( это всё страховки ради и исходя из здравого смысла)

По порядку расследования:
Пишем письмо с описанием происшедшего и указываем , что данный случай не расследуется в связи с п.7 Действующего Порядка расследования ( см. номер выше).
письмо везем экспертам ФССНВ и инспектору Держгирпромнагляду сегодня же. получаем номера входящих.и забиваем на происшедшее........

далее из практики.
к Вам придут с проверкой обе эти конторы рано или поздно, следовательно "подчищаем хвосты":lol::lol::lol:
Удачи Вам!

hospitalkp
01.02.2012, 13:28
Дякую за цінну пораду!