PDA

Просмотр полной версии : Менеджер з персоналу за дорученням

INESKA
12.01.2012, 10:08
Колеги,
Хочу почути вашу думку з приводу такого питання.

Я влаштувалася на роботу в іноземну компанію менеджером з персоналу, але оформлена на роботу у іншій компанії. В компанії, де я фактично працюю, намагаються зменшити кількість штатних працівників, тому керівництво вирішило, що hrm можна отримати у вигляді послуги від іншої компанії по сервісному договору, таким чином, вивести посаду зі штату.
А я буду представляти інтереси компанії за дорученням.
Ось тільки я думаю, як я буду підписувати штатний розпис, заповнювати трудові книжки і т.д. Чи можу я замість посади вказувати «представник за дорученням з кадрових питань» і вести кадрову роботу за дорученням?

Чи траплялась вам подібна ситуація?

Мотя
12.01.2012, 15:15
Чи можу я замість посади вказувати «представник за дорученням з кадрових питань» і вести кадрову роботу за дорученням?

:reverie:Я такого не знаю, по крайней мере...:dont know:
Чтобы совершенно постороннему человеку, которым Вы являетесь для этой компании, поручали ставить подписи вместо должностного лица....:

Я влаштувалася на роботу в іноземну компанію менеджером з персоналу, але оформлена на роботу у іншій компанії.
А я буду представляти інтереси компанії за дорученням.

О форме такого ТД - за дорученням - в КЗоТУ я не нашла......:?

М-м-м-м...о каком трудоустройстве Вы ведете речь, если Вы не трудоустроены?:

Я влаштувалася на роботу в іноземну компанію менеджером з персоналу, але оформлена на роботу у іншій компанії. :?