PDA

Просмотр полной версии : Где и как должны размещаться огнетушители?


Клевер
07.04.2011, 11:15
Подскажите пожалуйста где и как должны размещаться огнетушители. В каких нормативных актах это описано???

Мотя
07.04.2011, 11:43
- В зданиях и сооружениях гражданского назначения
-объекты воинского назначения;
- защитные сооружения гражданской обороны;
- подземные сооружения предприятий горнодобывающей промышленности;
- электродвижущий состав, шахты, туннели и подземные сооружения метрополитена;
- транспортные средства железнодорожного, воздушного, речного и морского транспорта.
- иные ТС????
????

Или где?

П.С.
Ну, раз Вы не знаете, то изучайте:
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0555-04

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=3745-12

Vadias
07.04.2011, 13:18
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МНС України
19.10.2004 N 126

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
4 листопада 2004 р.
за N 1410/10009

ПРАВИЛА
пожежної безпеки в Україні
(витяг)



6.4.15. Вогнегасники слід встановлювати у легкодоступних та помітних місцях (коридорах, біля входів або виходів з приміщень тощо), а також у пожежонебезпечних місцях, де найбільш вірогідна поява осередків пожежі. При цьому необхідно забезпечити їх захист від попадання прямих сонячних променів та безпосередньої (без загороджувальних щитків) дії опалювальних та нагрівальних приладів. Вибір типу та необхідна кількість вогнегасників визначається відповідно до Типових норм належності вогнегасників, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 02.04.2004 N 151 (z0554-04) та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 29.04.2004 за N 554/9153. Відстань між місцями розташування вогнегасників не повинна перевищувати: 15 м - для приміщень категорій А, Б, В (горючі гази та рідини); 20 м - для приміщень категорій В, Г, а також для громадських будівель та споруд. Пожежні щити (стенди), інвентар, інструмент, вогнегасники в місцях установлення не повинні створювати перешкоди під час евакуації.
6.4.16. Переносні вогнегасники повинні розміщуватися шляхом: навішування на вертикальні конструкції на висоті не більше 1,5 м від рівня підлоги до нижнього торця вогнегасника і на відстані від дверей, достатній для її повного відчинення; установлювання в пожежні шафи поруч з пожежними кранами, у спеціальні тумби або на пожежні щити (стенди).
6.4.17. Навішування вогнегасників на кронштейни, розміщення їх у тумбах або пожежних шафах повинні забезпечувати можливість прочитування маркувальних написів на корпусі.

Мотя
07.04.2011, 13:26
Немного странно, нам не кажется?:reverie:
Мы тут и так, и эдак изощряемся...а ТС это вовсе и не надо же...как я понимаю...:dont know:

К тому же в ссылке, которую я давала, (http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=3745-12) все это написано, достаточно просто прочитать...
Не можем же мы построчно предоставлять все витяги...:

Стаття 3. Розмежування компетенції в галузі пожежної безпеки

До компетенції центральних органів виконавчої влади в галузі
пожежної безпеки належить:
проведення єдиної політики в галузі пожежної безпеки; (http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z1410-04)

:(

П.С.
:D
А Клевер слушает да ест....

petrey
09.07.2011, 11:02
Согласно Правил эксплуатации огнетушителей утверждённых приказом № 152 МЧС Украины от 02 апреля 2004 г. все переносные огнетушители должны размещаться путём навешивания с помощью кронштейнов на вертикальные конструкции на высоте не больше 1,5 м. от уровня пола до нижнего торца огнетушителя и на расстоянии от дверей, достаточного для её полного открывания или устанавливаются в пожарные шкафы пожарных кранов, на пожарные щиты или стенды, подставки или специальные тумбы.
Также при отсутствии норм принадлежности огнетушителей для конкретных объектов тип и необходимое количество огнетушителей определяют по типичным нормам принадлежности огнетушителей (ПРИКАЗ № 151 МЧС ОТ 02.04.2004 года «Об утверждении Типичных норм принадлежности огнетушителей»)
Информация взята с сайта (http://prometey.in.ua)

Мотя
09.07.2011, 13:23
Согласно Правил эксплуатации огнетушителей утверждённых приказом № 152 МЧС Украины от 02 апреля 2004 г.
Во-первых, этот документ приводился еще АЖ в апреле месяце:
изучайте:
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0555-04

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=3745-12
..во-вторых, по-видимому, ТС это совершенно не нужно....