PDA

Просмотр полной версии : Витрати на охорону праці на підприємстві


qwerts
04.03.2011, 09:59
скажіть пліз хто знає який повинен бути процентний склад витрат на охорону праці на виробництві від кількості виготовленої продукції за рік?
дякую.

Мотя
04.03.2011, 10:48
ЗУ "Про охорону праці":

Стаття 19. Фінансування охорони праці

Фінансування охорони праці здійснюється роботодавцем.

Фінансування профілактичних заходів з охорони праці,
виконання загальнодержавної, галузевих та регіональних програм
поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища,
інших державних програм, спрямованих на запобігання нещасним
випадкам та професійним захворюванням, передбачається, поряд з
іншими джерелами фінансування, визначеними законодавством, у
державному і місцевих бюджетах.
Для підприємств, незалежно від форм власності, або фізичних
осіб, які використовують найману працю, витрати на охорону праці
становлять не менше 0,5 відсотка від суми реалізованої продукції.

На
підприємствах, що утримуються за рахунок бюджету, витрати на
охорону праці передбачаються в державному або місцевих бюджетах і
становлять не менше 0,2 відсотка від фонду оплати праці.

Суми витрат з охорони праці, що належать до валових витрат
юридичної чи фізичної особи, яка відповідно до законодавства
використовує найману працю, визначаються згідно з переліком
заходів та засобів з охорони праці, що затверджується Кабінетом
Міністрів України.

qwerts
04.03.2011, 12:34
ага. дякую:bravo:

kudria
16.11.2011, 12:02
Добрий день! Колеги, прошу поділитися досвідом.
На що можна питрачати кошти виділені на ОП. Я читала перелік, але компанія нічого не виробляє -нові верстати не потрібні і т. д. і більшість пунктів переліку для нас не актуальні бо компанія нічого не виробляє.
Чи можна вважати новим обладнанням комп`ютери, кондеціонери, розмножувальну техніку?
Чи можна віднести на цю статтю витрати на озеленення офісу, обгрунтувавши,що озеленення позитивно вплине на мікроклімат?
Дякую

Алина 38
16.11.2011, 12:17
Постанова КМУ № 994
весь перечень оттуда, больше ничо низзя, либо в раздел "Охрана труда" Вашего Колдоговора вносим свои "хотелки" с поправкой на Постанову 994

Anre
16.11.2011, 13:53
На що можна питрачати кошти виділені на ОП. Я читала перелік, але компанія нічого не виробляє -нові верстати не потрібні і т. д. і більшість пунктів переліку для нас не актуальні бо компанія нічого не виробляє. Чи можна вважати новим обладнанням комп`ютери, кондеціонери, розмножувальну техніку? Чи можна віднести на цю статтю витрати на озеленення офісу, обгрунтувавши,що озеленення позитивно вплине на мікроклімат?
- підводьте ваші витрати під пункти переліку заходи та засоби з охорони праці, витрати на які належать до валових витрат - Постанова від 27 червня 2003 р. N 994
- озеленення позитивно вплине на мікроклімат? :dont know:чи зможете ви це довести? Ви підвищуєте вологість повітря. Якщо на вікнах - зменшуєте природнє освітлення - це так для роздумів.

Зверніть увагу:
Закон від 02.06.2011 N 3458-VI
1. Частину третю статті 19 викласти в такій редакції: "Для підприємств, незалежно від форм власності, або фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю, витрати на охорону праці становлять не менше 0,5 відсотка від фонду оплати праці за попередній рік".

Алина 38
16.11.2011, 13:58
озеленение под охрану труда подвести????? ну я бы смогла подумать над вопросом за оччень большие деньги. реально большие:lol::lol::lol: